Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Jön A mi kis falunk utolsó része

Jön A mi kis falunk utolsó része

Zene, Film & Kultúra

Jön A mi kis falunk utolsó része

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin - 2020.10.17. 06:36

Két előzetes is érkezett A mi kis falunk 5. évad 5. részéhez, ami után hosszú és határozatlan időre búcsút kell intenünk Pajkaszeg lakóinak.

Ahogy arról már korábban beszámoltunk, október 17-én, szombaton láthatjuk A mi kis falunk utolsó részét, mielőtt lekerül a műsorról. Az RTL Klub döntése értelmében a népszerű sorozat az 5. évad 5. része után egy hosszú szünetre vonul, és valamikor csak 2021 januárjában tér vissza.

Október 24-től egy másik sorozatot láthatunk A mi kis falunk idősávjában, mégpedig a Scherer Péter főszereplésével készült Apatigris első évadát.

A Pajkaszegiek életéről szóló széria következő epizódjában Zömbikné és Piroska élénk fantáziával próbálja kitalálni, mi lehet Erikával, nem kis galibát okozva ezzel. A faluban egy nagyon furcsa lány bukkan fel, aki mindenáron az elveszett Pali bácsit akarja megtalálni. Zsolt munkára akarja rábírni Vikit, végül nem várt helyről kínálkozik munkalehetőség.

Az aktuális részhez két előzetes is érkezett, amiket alább nézhettek meg.

Borítókép: IMDb

Legolvasottabb hírek