Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Fergeteges bakiparádé érkezett A mi kis falunkhoz

Fergeteges bakiparádé érkezett A mi kis falunkhoz

Zene, Film & Kultúra

Fergeteges bakiparádé érkezett A mi kis falunkhoz

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin - 2020.03.21. 08:08

Pajkaszegen mindig vidám az élet.

Szombat este folytatódik a pajkaszegiek története. Az új részben, amíg Stoki távollétében Laci nyomoz egy Zömbiknét kémlelő, titokzatos szatír után, addig a közmunkások egy Pajkaszeget fenyegető egzotikus gyomnövényt igyekeznek legjobb tudásuk szerint eltüntetni.

Az előző heti részben egy durva pletyka indult el a falu postásáról, Zsuzsáról, akit Pokorny Lia alakít. A 4. évad 15. epiziódjához az RTL Klub közzétett egy fergeteges bakivideót, amit érdemes megnézni.

Borítókép: RTL Klub