Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Örömlánynak csapott fel A mi kis falunk szépsége?

Örömlánynak csapott fel A mi kis falunk szépsége?

Zene, Film & Kultúra

Örömlánynak csapott fel A mi kis falunk szépsége?

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin - 2020.03.14. 09:09

Elég durva pletyka indul el Pajkaszegen.

Pokorny Lia alakítja az RTL Klub sikersorozatának postását, Zsuzsát, aki a 4. évadban kapott már egy pikáns jelenetet, mikor meglepte Lacikát a magányos nászéjszakáján. Természetesen nem ez volt az egyetlen forró pillanat Pajkaszegen.

A következő epizód is izgalmasnak ígérkezik: a körülmények arra utalnak, hogy Zömbiknének ötöse volt a lottón. Ez Piroskát érdekli a legjobban, de többen szeretnének részesülni az állítólagos nyereményből. Zsuzsa, a postásnő masszőz lesz, de ezt sokan félreértik, azt gondolják, örömlánynak csapott fel. Egy mentálhigiénés ellenőr pedig górcső alá veszi az önkormányzat összes dolgozóját.

A mi kis falunk új részéhez több kedvcsináló is érkezett.

Borítókép: Origo