A Telekom okostepsis Marija megint hozta a formáját, életveszélyes Netflix-ajánlójától te is eldobod a flexet
Olvass tovább...
Minden felhasználó számára elérhetővé teszik a funkciót, amit máshol már kipróbált a Meta.
Megszámolni sem tudjuk hány csetalkalmazás létezik manapság, és mivel ez a piac is egyre tagoltabb, olyasmivel kell kitűnni, ami egyszerűvé és mindenki számára elérhetővé teszi a használatát. A Meta most épp egy ilyenre készül a Messenger újításának bevezetésével.
Olvass tovább...
Az újdonság leírása már a Facebook súgójában is olvasható, mint írják
„létrehozhatsz a Messengerben egy külön közösséget a közös érdeklődési körrel rendelkező emberek számára. Ezeket a közösségeket közösségi adminisztrátorok kezelik. Bárki rájuk találhat a Messengerben, és csatlakozhat hozzájuk. Nem azonosak a Facebook-csoportokkal, és nem tartalmazzák ugyanazokat a funkciókat, mint a Facebook-csoportok.”
A Meta még 2022-ben vezette be a funkciót a WhatsAppon, amely kedvező fogadtatásra talált, így most a Facebookon is bevezetik. A Meta ezzel bővíteni kívánja a Messenger funkcionalitását, egyben megkülönböztetni azt más üzenetküldő szolgáltatásoktól.
Olvass tovább...
A közösségek több csoportos csevegést egy helyre tömörítenek, ám minden közösség rendelkezik majd egy olyan térrel, ahol az adminok frissítéseket és bejelentéseket oszthatnak meg. Bár a funkció hasonlóan működik, mint a WhatsAppon található, a Meta szerint van egy kulcsfontosságú különbség, mégpedig az, hogy a Messenger közösségek a Facebook regisztrációhoz kapcsolódnak – így nem kell például telefonszámot megadni, mint a WhatsAppnál, így egyértelműen nyilvánosabb és szélesebb körű csevegésre tervezték.