
A Sztárban sztár győztese leleplezte féltett magánéleti titkát
Olvass tovább...
Hatalmas meglepetés ez a nézőknek.
Régi már jól megszokott produkciók fognak érkezni, azoban némi változtatásokra lehet majd számítani. Lesz, ahol műsorvezető váltás történt és akad olyan is, ahol pedig a zsűrit cserélték le. Hétköznapokon indulni fog az Ázsia Expressz, utána a Kísértés a TV2-n. A konkurens csatornánál pedig ugyanezekben az idősávokban a Nyerő Páros és a Házasodna a gazda tér vissza. Szombatonként tehetségkutatókból sem lesz hiány, mert újra lesz Megasztár és X-Faktor is. Vasárnaponként pedig hazánk celebei fognak egymással megküzdeni a Sztárbox ringjében. A Tv2-n pedig a Sztárban Sztár All Stars énekesei szórakoztatnak majd bennünket egy teljesen új zsűrivel kiegészülve.
Olvass tovább...
Helyet foglal már sokadik éve Liptai Claudia, aki szerint már annyira nem lesz érdekes, hogy ő ott van, de azért ezt ne hamarkodjuk ennyire el, vérében van a showműsor. Mellette értékel majd továbbá Lékai-Kiss Ramóna, aki idén nagyon elszántan fogja kegyetlen őszinteséggel értékelni a produkciókat. A férfiak táborát pedig Stohl András és Hajós András fogják erősíteni és bírálni a versenyzőket, ugyanakkor a közönség véleményét fogják közvetíteni mind a négyen.
Olvass tovább...
Az első részben számíthatunk egy külföldi zsűritagra is, aki nem más lesz, mint a Hegyi Doktor főszereplője, Hans Sigl.
Elmondása szerint nagyon várja a műsort és hatalmas izgatottsággal veti bele magát az új kihívásba. Kíváncsian várjuk milyen lesz az első adás és mit tud hozzátenni a versenyzők produkciójának az értékeléséhez. Érdemes lesz nézni, mert biztosan nagyon különleges adás lesz.
@freddiemusicofficial Szeptember 7-től a sztárban sztár allstars színpadán! #Freddie #freddiemusicofficial #sztarbansztarallstars #sztrabansztar #tv2 #allstars eredeti hang – Freddie Official - Freddie Official
Ilyenkor ének- és táncpróbákon kell résztvenniük, a stylistok is dolgoznak ezerrel, hogy megtalálják a legmegfelelőbb ruhát az adott produkcióhoz. Természetesen a maszkmesterek sem pihenhetnek, rajtuk nagyon sok múlik, ők azok akik a versenyzők és a sminkesek mellett igazán tudják segíteni azt, hogy minél hitelesebb legyen az adott karakter.
Freddie a kulisszák mögött elárulta, hogy nagyon szeretne bizonyítani a nézőknek és minden vágya, hogy elnyerje a szeretetüket.
Dér Heninek már javában készítik a maszkokat, azt hogy kinek a bőrébe fog bújni, az még titok, de ha nézzük az adásokat akkor minden bizonnyal az is hamarosan kiderül. Az már biztos, hogy a Nagy Duettben magasra tette a lécet az énekléseivel Gáspár Győző oldalán.
Érdemes lesz szeptember 7-én a TV2-re kapcsolni és szurkolni kedvenc énekeseinknek, de tény, hogy nehéz a döntés, mert ha valaki szereti a boxot, akkor a másik csatornán is hasonló izgalmakat élhet át. Mi pedig addig kíváncsian figyeljük az eseményeket, hogy melyik műsor fog több nézőszámot hozni. A versenyzőknek jó felkészülést és sok sikert kívánok!