promotions.hu
Keresés
Menü megnyitás
Politika

Orbán Viktor visszatér, a bombázó Ferenc Dominika bejelentette a pontos időpontot


Orbán Viktor visszatér, a bombázó Ferenc Dominika bejelentette a pontos időpontot
Borítókép:  Depositphotos.com

Magyar Péter bejelentkezett egy nyílt vitára a volt miniszterelnökkel, ha meghívják Tusványosra.

Ismét Tusnádfürdőre érkezik a magyarországi jobboldali elit a Fidesz vezetésével, hogy 35. alkalommal is önkifejezést gyakorolhassanak a szabadegyetem égisze alatt. Az elmúlt években már-már pártpolitikai rendezvénnyé evolválódott eseményre idén is ellátogat az immár ellenzékinek számító elit színe-java. Nemcsak élvonalbeli politikusok, hanem szakértők, tudósok és influenszerek tömege fog a napokban az erdélyi településen tartózkodni, hogy valamilyen formában részt vegyen az idei Tusványoson.

Orbán Viktor a választások elvesztésének éjszakáján mondott egy megindító beszédet nyilvánosan, azóta kerülte a nagyobb közönséget. Ugyan adott egy-egy interjút és felszólalt egynémely ügyben, de csak erősen szabályozott környezetben volt szabad beszélgetni a volt miniszterelnökkel. A Fidesz elnöki tisztségét megtartó, de a parlamenti mandátumáról lemondó pártvezér az elmúlt hónapokat visszavonultan, több-kevesebb pihenéssel töltötte. 

Bár saját elmondása szerint gőzerővel folytatták a belső vizsgálatokat a saját hibáik feltárása érdekében. 

A hibák pedig léteznek, amelyek az NKA semmibe vesző feddhetetlenségének bizonyításával járnak. Tegnap a Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség lefoglalta a Fidesz kommunikációs eszközeit és szervereit. A NAV pedig már ugye korábban megkezdte a nyomozást az NKA "zászlaja" alatt szétszórt milliárdok ügyében. Tehát megy a segítség az önvizsgálat mellé. 

Orbán Viktor szerencsére nem aggodalmaskodik, és az előző hetet az Egyesült Államokban töltötte családja körében, ahol együtt izgulták végig a foci-vb hajráját. Ugyan immár nem az elit számára fenntartott VIP-szektorból, de de így is kiemelt helyről nézhette meg Orbán, ahogy a spanyol válogatott hosszabbításban elnyeri a címvédő argentinoktól a vb-trófeát. Aztán a rosszmájú jóslatok ellenére az ex-kormányfő repülőre is ült, és hazatért Magyarországra. Ahol távolléte alatt ugye Magyar Péterék végül sikeresen eltávolították

az általa csak a háttérből patronált Sulyok Tamás köztársasági elnököt. 

Az eseményekkel kapcsolatban alighanem roppant érdekes Orbán Viktor véleménye, ezért is nem túl meglepő, hogy az influenszer Ferenc Dominika szerint is ő a legjobban várt vendég az idei tusványosi szabadegyetemen. A videós hölgyemény saját Facebook oldalán, a Jobb szemléleten rakott ki egy mellesleg igencsak mutatós anyagot az erdélyi megjelenéséről:

"Sziasztok! Megérkeztem Tusnádfürdőre, az idei Tusványosra. Ezen a héten innen készülök nektek jobb szemléletű tartalmakkal. Bár szombaton jön Orbán Viktor, ami kétségkívül a legizgalmasabb napja lesz a rendezvénynek, de közben is rengeteg érdekes és fontos előadó lesz. Érdemes lesz követni, tartsatok velem!"

- büszkélkedett Dominika.

Mindeközben Magyar Péter miniszterelnök elárulta, hogy szívesen lefolytatna egy érdemi vitát Orbánnal Tusványoson. Azonban a várakozásai ellenére sem kapott meghívót.