Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Nincs tovább: az RTL Klub leveszi A mi kis falunkat a képernyőről

Nincs tovább: az RTL Klub leveszi A mi kis falunkat a képernyőről

Zene, Film & Kultúra

Nincs tovább: az RTL Klub leveszi A mi kis falunkat a képernyőről

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 12:12

Hamarosan búcsút kell intenünk Pajkaszegnek.

A hétvégén láthatjuk A mi kis falunk 6. évadának 5. epizódját, amiben a Doktor edzőterembe viszi a Polgármestert, miközben Szifon és Baki technikai okok miatt a kocsmán kívül reked. Gyurinak pedig rá kell döbbennie, hogy a gyerekekkel együtt már nem férnek el a kocsijában.

Nemsokára viszont elindul az X-Faktor jubileumi 10. évada, amelynek adásait továbbra is szombat esténként sugározza az RTL Klub. Ez azt jelenti, hogy hamarosan újra búcsút kell intenünk A mi kis falunknak, ugyanis az október 2-án látható 6. epizód után határozatlan időre szünetre vonul a sorozat.

Kerestük az RTL Magyarország sajtóosztályát, hogy megerősítsék a dolgot, de cikkünk megjelenéséig nem kaptunk választ.

Az X-Faktor már szeptember 25-én visszatér az RTL Klubra, az X-Faktor sztori című felvezető műsorban az előző évek mentoraival eleveníthetjük fel a műsor legviccesebb, legszebb, legmeghatóbb, és legbotrányosabb pillanatait, emellett számos olyan történetet is hallhatunk, amiről eddig nem hallottunk.

Például arról, hogy melyik versenyző próbálta megvesztegetni a mentorát, hogy vigye el az élő showba.

Borítókép: RTL Klub