Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Őrületes bakiparádé jött A mi kis falunk előző részéhez - videó

Őrületes bakiparádé jött A mi kis falunk előző részéhez - videó

Zene, Film & Kultúra

Őrületes bakiparádé jött A mi kis falunk előző részéhez - videó

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 18:18

Ez a bakivideó minden kétséget kizáróan az eddigi legjobb.

Ezen a héten is folytatódik A mi kis falunk 5. évada. Szombat este már a 10. epizódot láthatjuk az RTL Klubon, amelyben a pap házi készítésű Mária-szobra könnyezni kezd, a gyülekezetnek azonban meggyűlik a baja a csodavizsgáló bizottsággal. A polgármester megelégeli a fejetlenséget a hivatalban, így elhatározza, hogy felkéri Vikit, legyen Erika helyettese. Gyuri sárkánygyümölcsöt próbál szerezni a kívánós Erikának, ezzel valószínűleg élete egyik legnehezebb küldetését próbálja teljesíteni.

Mielőtt azonban az e heti epizódra térnénk át, mindenképpen nézzétek meg az 5. évad 9. epizódjához készült bakiparádét, ami minden kétséget kizáróan az eddigi legjobb. Aki csak megnézi, az könnyesre fogja röhögni magát rajta.

A videó alatt pedig megnézhetitek az eddigi epizódokhoz kiadott bakikat is.

5. évad 6. részének bakijai

5. évad 7. részének bakijai

5. évad 8. részének bakijai

Borítókép: RTL Klub