Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Nagyon jó hírt kaptak A mi kis falunk rajongói

Nagyon jó hírt kaptak A mi kis falunk rajongói

Zene, Film & Kultúra

Nagyon jó hírt kaptak A mi kis falunk rajongói

Zene, Film & Kultúra

Promotions - 2021.01.25. 09:39

Január 26-át mindenki vésse be a naptárjába, újabb nagy nap közeleg.

Január 4-től a Cool-on elindult A mi kis falunk sorozatdömping, futószalagon jöttek az ismétlések. Sőt, az ismétlés ismétléseit is megismételék a csatornán. A számokból pedig az derült ki, hogy hatalmas sikerük van az ismétléseknek - írja a Sorozatwiki.

A sorozat minden alkalommal a Cool esti közönségarányának két-háromszorosát hozza.

Az első évad leadása után rögtön elkezdték a másodikat is, és január 26-tól azonnal elindul a harmadik évad ismétlése is.

A főcsatornán, az RTL Klubon jelenleg az 5. évad fut, de most éppen téli szüneten van a sorozat, a Sorozatwiki számításai szerint a Csuja Imre, Lengyel Tamás, Szabó Győző, Udvaros Dorottya és Reviczky Gábor újabb kalandjaira még egy kicsit várnunk kell, de már nem sokat.

Emlékeztek még az utolsó leadott részre? Íme a részből készölt bakiparádé: