Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Kilenclyukú buszjegy?! – A mi kis falunk új bakiparádéja

Kilenclyukú buszjegy?! – A mi kis falunk új bakiparádéja

Zene, Film & Kultúra

Kilenclyukú buszjegy?! – A mi kis falunk új bakiparádéja

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 20:20

Sokak szerint ez a két perces bakivideó viccesebb, mint az egész epizód volt.

A múlt héten kicsit visszaesett az RTL Klub sikersorozatának nézettsége, és ahogy a produkció közösségi oldalán néztem, elég sokan elégedetlenek voltak a 4. évad 11. részével. Az epizódhoz tartozó bakiparádé alatt számos komment tanúskodik arról, hogy a rajongóknak jobban tetszett ez a kétperces videó, mint maga az epizód.

Reméljük, hogy a következő rész már jobban fog tetszeni a sorozat nézőinek, amiben a közmunkások véletlenül megcsinálják a lehetetlent: a pajkaszegi gabonakört. A helyiek összeesküvés-elméleteket és UFO-kat, a polgármester viszont lehetőséget lát a dologban, ami a sajtó érdeklődését is felkelti. Bazsó főzni kényszerül, ami kapóra jön Tecának, Piroskának pedig váratlan vendégei érkeznek.

Az „UFO-támadás” előtt viszont még egy kicsit nyúljunk vissza a múlt heti epizódhoz, és nézzük meg a hozzá készült, fergeteges bakiparádét.

Borítókép: RTL Klub