promotions.hu
Keresés
Menü megnyitás
Helyi Hírek

Az Aldi leporolta a Legyen Ön is milliomost, és ez újra telitalálat lett


Az Aldi leporolta a Legyen Ön is milliomost, és ez újra telitalálat lett
Borítókép:  Profimedia

Az Aldi posztjában feltűnik Vágó István is, csak kicsit másképp.

Az infláció miatt nem igazán szeretünk mostanában boltba járni, és már alaposan át is kell gondolni, hogy mit teszünk a kosarunkba. Újabban azok is tudatosan vásárolnak, akik eddig csak szimplán a sarokba dobták az akciós újságokat.

Nem olyan rég mi is beszámoltunk róla, hogy a Pénzcentrum illetve a Debreceni Egyetem nyilvánosságra hozta a kutatásainak az eredményét, amiben az embereknek arról kellett dönteniük, hogy egy adott üzletlánc drágának, vagy olcsónak számít-e Magyarországon. Az Aldi simán felért a dobogóra: egyedül a Penny Market, és az aranyérmes Lidl tudta megelőzni. Ebben a versenyben a magyar üzletláncok sajnos alaposan leszerepeltek.

Közben a többség nem csak az Aldit, hanem a bolthálózat marketingeseit is agyba-főbe dicsérik. Ők azok, akik mindig meg tudnak lovagolni valamilyen új hullámot, és előállnak valami őrültséggel. Múltkor a náluk kapható friss afrikai harcsafiléjüket ültették fel a vastrónra, ehhez pedig csak annyit írta, hogy „Trónok harcsa”. A posztot ide kattintva tudjátok megnézni!

Az Aldi agyzsibbasztó viccét nem csak a kommentelők, hanem az HBO Max, valamint Comdy Central is megdicsérte kommentben.

Az üzletlánc nem áll le, és most a Legyen Ön is milliomost vették alapul egy poénhoz, hogy reklámozni tudják Crofton konyhakéseket. Még Vágó István is feltűnik, természetesen a szakállával együtt.

„Nincs szükség a felező segítségre, mert késeink mindent vágnak”

- írta a képhez az Aldi Magyarország.

A kommentelők újra az egekig dicsérték a bolthálózat marketingeseit, akik valóban igazán kitesznek magukért.

Régen rengetegen nézték Magyarországon a Legyen Ön is milliomost, ami 2000-ben indult el az RTL Klubon. A televíziós kvízjátékok nem olyan népszerűek, mint fénykorukban, de azért mondjuk A Géniusznak is sok rajongója van az ATV-n.

A magyar Legyen Ön is milliomos igazi arca Vágó István volt. Őt váltotta Fábry Sándor, de az a formula megbukott. Később megpróbálták meg az egészet Friderikusz Sándorral, majd Gundel Takács Gáborral, de eldőlt, hogy a kvízjátéknak már nincs visszaút.