promotions.hu
Keresés
Menü megnyitás
Kinyitották Puskás Öcsi legendás elhagyatott villáját, elképesztő amit a focista felhalmozott

Kinyitották Puskás Öcsi legendás elhagyatott villáját, elképesztő amit a focista felhalmozott

Borítókép:  Profimedia/Illusztráció
Élet
Kategória fejléc

A magyarok büszkeségének otthona kitárult, először nézhetünk bele hogyan élt a világsztár, döbbenetes a látvány.

Puskás Öcsi neve nem csupán egy futballista nevét jelenti a magyarok számára, ő maga a legendává vált szupersztár, amely egy kis nemzet szívéből született és akire később az egész világ büszkeséggel és csodálattal nézett. Amikor kimondjuk a nevét, nemcsak egy zseniális játékosra gondolunk, hanem arra az időre is, amikor Magyarország hitt a sportolóiban, amikor egy labda mögött ott volt egy ország lelke. Puskás a pályán úgy mozgott, mintha a fű is tudta volna, merre viszi a labdát. Mesébe illő gólokat szerzett, de ami igazán felejthetetlenné tette, az a játék öröme, ami egész életében kiült az arcára. A mosolya, a cselei, az a fajta természetes tehetség, amit nem lehet tanítani, mindez együtt tette őt halhatatlanná.

A futball szeretete kis hazánkban örök és a mai fiataljaink is szupersztár tehetségűek, de ők is lelkes nosztalgiával gondolnak vissza Puskás Öcsire.

Számunkra, magyaroknak, ő volt az, aki bebizonyította, hogy egy kicsi ország is lehet nagy a világban. Ő volt az Aranycsapat szíve, egy ember, aki nemcsak győzött, hanem stílusosan tette azt és közben soha nem feledte, honnan jött. Külföldön is örömmel húzta magára a piros-fehér-zöldet, akkor is a hazáját vitte magával, a honfitársait, a múltat, amit nem lehet elhagyni. Puskás Öcsi nem csupán egy név a történelemkönyvben ő a magyar lélek egyik legfényesebb csillaga. És amíg magyar szurkoló él a világon, addig az ő neve örökké ott lesz a lelátók énekeiben, a fiatal focisták álmaiban és a szívünk legmélyén.

Ám nem csak szellemi hagyatékát hagyta hátra, hanem korábbi szeretett kispesti otthonát is, amit most először láthat a nagyközönség.

Bár az ilyen izgalmas felfedezéseket legtöbbször az Urbex Hungary csapata teszi, most nem ez történt: Puskás Öcsi unokái nyitották ki az egykori futballegenda elhagyatott otthonát, ugyanis terveik szerint eladják a felbecsülhetetlen értékű házat.

A Sváby András által vezetett műsorban miután kinyitották a kamerák előtt az elhagyatott kispesti lakást, az unokák azt is elmesélték, hogy miért jutottak ara a döntésre, hogy megválnak nagyapjuk hagyatékától. Az izgalmas riportot és a képsorokat, melyek eddig sehol sem voltak láthatóak, itt nézheted meg, különleges miliő lengi körbe Puskás Öcsi otthonát és olyan relikviákat és ereklyéket láthatunk benne, ami példa nélküli, de kiderül az is, hogy mit szeretett a leginkább gyűjteni és milyen volt az ízlése: