promotions.hu
Keresés
Menü megnyitás
Színes

Kettő már valóra is vált Baba Vanga rémisztő 2026-os jóslataiból! A java azonban még csak most jön...


Kettő már valóra is vált Baba Vanga rémisztő 2026-os jóslataiból! A java azonban még csak most jön...
Borítókép:  Profimedia

Bár az év eddig is finoman szólva eseménydús volt, a pusztító természeti katasztrófák és a mesterséges intelligencia rohamos térhódítása félelmetesen igazolni látszanak a jósnő szavait. Vajon mi vár még ránk az év hátralévő részében?

A múlt, ami már bekövetkezett

A 2026-os év eddig igencsak próbára tette az emberiséget. Pusztító földrengések, halálos árvizek, pattanásig feszült politikai helyzetek, sőt, még a világbajnokság és a rekordokat döntögető hőhullámok is rengeteg kihívást hoztak.

Egy valaki azonban állítólag mindezt előre látta. A vak misztikus – akinek a 9/11-es terrortámadások, a koronavírus-járvány és a 2004-es pusztító cunami megjóslását is tulajdonítják – úgy vélte, hogy 2026-ot természeti katasztrófák és a mesterséges intelligencia hatalomátvétele fogja sújtani. És mindkettőre láttunk már bőven példát idén.

Pusztító természeti katasztrófák

Márciusban egy elképesztően erős, 7,7-es magnitúdójú földrengés rázta meg Mianmart. A természeti csapás ezrek életét követelte, hatalmas pusztítást hagyva maga után, és a szomszédos Thaiföldön is súlyos károkat okozott.

Eközben Európa egy extrém, forró nyárral küzdött: Spanyolországban, Portugáliában, Görögországban, Olaszországban és még hazánkban is rekordokat döntött a hőség, ami pusztító erdőtüzeket táplált. Ázsiában az özönvízszerű esőzések okoztak katasztrofális villámárvizeket, míg az Egyesült Államok folyamatosan harcol a megsemmisítő erejű viharokkal.

A mesterséges intelligencia hatalomátvétele

A mesterséges intelligencia (AI) robbanásszerű felemelkedése egyre nagyobb aggodalmat kelt a munkaerőpiac jövőjével kapcsolatban. Az elmúlt hónapokban számos gigavállalat jelentett be komoly leépítéseket, és kulcstényezőként rendre az AI-t nevezték meg.

A Business Insider jelentései szerint a technológia olyan ütemben fejlődik, hogy a cégek könnyedén automatizálnak olyan feladatokat is, amelyeket korábban kizárólag emberi alkalmazottak végezhettek el.

Ez azonban csupán kettő volt Baba Vanga 2026-os jóslatai közül. Számos dermesztő prófécia várat még magára...

Földönkívüli kapcsolatfelvétel

A jövendőmondók és összeesküvés-elmélet hívők régóta várják a pillanatot, amikor az emberiség kapcsolatba lép az idegen élettel, de Baba Vanga szerint 2026 lehet a nagy áttörés éve – egészen pontosan november! A látnok állítólag egy hatalmas űrhajót vizualizált, amint az behatol a Föld légkörébe. Érdemes lesz tehát nyitott szemmel járni és az eget fürkészni, amint beköszönt a tél.

Kitör a harmadik világháború

Baba Vanga eddigi leghátborzongatóbb 2026-os előrejelzése egy harmadik világháború kezdetére vonatkozik. A szakértői értelmezések szerint a misztikus előre látta, amint Kína magához ragadja Tajvant, valamint egy közvetlen, nyílt és pusztító összecsapást is Oroszország és az Egyesült Államok között.

Vlagyimir Putyin bukása

A misztikus jóslatai kiterjednek Oroszország belpolitikájára is: 2026-ban állítólag egy új vezető emelkedhet fel az ország élére. A jelenleg is zajló, elhúzódó ukrajnai konfliktus fényében ez a jóslat komoly kérdéseket vet fel Oroszország jövőjével kapcsolatban, különösen akkor, ha Vlagyimir Putyin évtizedes rendszere valóban összeomlik. (Putyin eddig több mint 18 évet töltött el az elnöki székben, két ciklusban: 2000 és 2008 között, majd 2012-től napjainkig).

(via)