Ma van a szülinapja Emma Sjöbergnek, aki ikonikus szerepet kapott a Taxi című filmben.
Ki ne emlékezne még az 1998-ban bemutatott Taxi-filmre, amely egy vérbeli francia vígjáték volt, minden játékos és pezsdítő elem benne volt, amely a francia vígjátékok varázsát adja. Ez az év nagy év volt Franciaország számára, hiszen ekkor rendezték meg a labdarúgó világbajnokságot is az országban, amely annyira jól sikerült, hogy a francia válogatott behúzta a serleget. A döntőt pedig azóta is az egyik leghíresebb fináléként tartják számon, számtalan legenda is kapcsolódik hozzá, amelyek valóságtartalmáról a mai napig nem sokat tudunk.
Ám egy biztos, a francia 3:0-ra diadalmaskodtak a világ egyik legerősebb csapata ellen, amelyet a meccs előtt esélyesebbnek tartottak arra, hogy megszerezze a világbajnoki címet.
Ez az év a Taxi éve is volt, Luc Besson forgatókönyvéből olyan filmet faragtak, amely azonnal követelte is a folytatásokat. A történet mellett a karakterek is csodálatosak voltak, az egyik legerősebb szereplő pedig Emma Sjöberg volt, aki Petra, a kezdő rendőrfelügyelő szerepében hódította meg a világot. A svéd modell nagyszerű alakítást mutatott.

Sokk és könny: az 57 éves Pamela Andersont milliók nem ismertek fel, smink nélkül jelentkezett videóval
Olvass tovább...
Emma Sjöberg manapság nagyon híres üzletasszony, aki több vállalkozást is vezet, erről pedig rengeteg képet is posztol az Instagram-oldalán. Mindig is tudatosan készült erre a szerepre, hiszen a modellkedés mellett üzleti iskolát végzett korábban. Emellett pedig gyakran feltűnik a rádióban is, hiszen műsorok készítésében vesz részt. A Taxi negyedik része óta pedig nem csinált filmet, így ez az egyik oka annak, hogy a magyar nézők szeme elől eltűnt.
Aki követi őt a közösségi média felületein, gyakran láthat róla új képeket, hiszen rendszeresen posztol fotókat magáról és a családjáról is, illetve arról a csodálatos helyről is, ahol a családjával éli a mindennapjait. Emma Sjöberg ma ünnepli az 56 születésnapját.

