Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Nagyon jó hírt kaptak A mi kis falunk rajongói

Nagyon jó hírt kaptak A mi kis falunk rajongói

Zene, Film & Kultúra

Nagyon jó hírt kaptak A mi kis falunk rajongói

Zene, Film & Kultúra

Promotions 17:34

Karácsony előtt érkezett a hír a sorozat Facebook-oldalán.

A Vigyél Haza Alapítvány idén is kiadja jövő évre vonatkozó naptárát, amellyel a jóérzésű állatbarátokat szeretnék bátorítani árva kutyák örökbefogadására. Mint a honlapjukon is írják,

fontos számunkra, hogy a képeken hiteles embereket mutassunk be, egy-egy kedves, keverék kutya társaságában.

A 2022-es naptárhoz pedig sokak nagy örömére Magyarország legnépszerűbb sorozatának, A mi kis falunknak a szereplői álltak modellt szívességből. Mint megjegyzik, a naptár képein látható kutyák egy része már a közelmúltban gazdára talált, de néhányan még mindig az alapítvány gondozásában keresik szerető gazdijukat, kedves otthonukat. A kedves és megható képek ebben az évben is a Vizslafotózás önzetlen segítségével készültek el.

A naptár címlapján Szabó Győzőt láthatjuk, január alkalmával pedig Lengyel Tamást, az október pedig Csuja Imréé. A többi képet IDE kattintva nézhetitek meg. A naptár vásárlásával pedig te is támogathatod az önhibájukon kívül gazdátlanná vált állatokat.

Borítókép: RTL Klub