Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Kvíz: melyik magyar településen forgatják A mi kis falunk című sorozatot? Tuti, hogy rosszul tudod, nagyon meg fogsz lepődni

Kvíz: melyik magyar településen forgatják A mi kis falunk című sorozatot? Tuti, hogy rosszul tudod, nagyon meg fogsz lepődni

Zene, Film & Kultúra

Kvíz: melyik magyar településen forgatják A mi kis falunk című sorozatot? Tuti, hogy rosszul tudod, nagyon meg fogsz lepődni

Zene, Film & Kultúra

CST 06:36

Itt van az igazi Pajkaszeg. Tudtad vagy nem tudtad?

A mi kis falunk az RTL Klub-on futó magyar sorozat, amely népszerűsége az egekben van. Nincs olyan magyar ember, aki ne tudná, hogy a kitalált helység neve Pajkaszeg, az apró-cseprő események ezen a kicsi településen játszódnak. Hőseink történetét 2017 óta követhetjük nyomon a képernyőn.

A sikersorozat hamarosan az ötödik évadába lép, most éppen napi háromszor is elmerülhettek Pajkaszeg vidám perceiben a Cool és az RTL Klub csatornákon. Mostani kvízünkben 10 érdekességet hoztunk nektek a sorozatról, amelyeket lehet, hogy még a legnagyobb rajongók sem tudnak hibátlanul kitölteni.

Kvízre fel!

Borítókép: RTL Klub