Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Apró baleset A mi kis falunk forgatásán – bakiparádé

Apró baleset A mi kis falunk forgatásán – bakiparádé

Zene, Film & Kultúra

Apró baleset A mi kis falunk forgatásán – bakiparádé

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 06:36

Megérkezett A mi kis falunk 5. évad 5. részéhez készült bakiparádé, amiben a Gyurit alakító Lengyel Tamás elszaval egy saját költeményt, de egy apró balesetet is végignézhetünk.

Előző héten került adásba A mi kis falunk 5. évadának 5. része, ami bizonyos szempontból az utolsó epizód volt, hiszen a népszerű sorozat most egy hosszabb szünetre vonul, és csak a jövő év elején tér vissza az RTL Klubra.

Addig is a Scherer Péter főszereplésével készült Apatigris című sorozat első évadát láthatjuk szombat esténként.

A pajkaszegiek életéről szóló sikerszéria legutóbbi részének forgatásán számos baki született, amiből a produkció egy több mint két perces összeállítást készített. Ebben a Gyurit alakító Lengyel Tamás elszaval egy saját költeményt, de végignézhetjük azt is, hogy milyen apró baleset történik Csuja Imre egyik jelenetében.

Borítókép: RTL Klub