promotions.hu
Sötét mód
Keresés
Menü megnyitás
Apró baleset A mi kis falunk forgatásán – bakiparádé
Borítókép:  RTL Klub
Zene, Film & Kultúra
Kategória fejléc
Megosztás
Másolás

Megérkezett A mi kis falunk 5. évad 5. részéhez készült bakiparádé, amiben a Gyurit alakító Lengyel Tamás elszaval egy saját költeményt, de egy apró balesetet is végignézhetünk.

Előző héten került adásba A mi kis falunk 5. évadának 5. része, ami bizonyos szempontból az utolsó epizód volt, hiszen a népszerű sorozat most egy hosszabb szünetre vonul, és csak a jövő év elején tér vissza az RTL Klubra.

Addig is a Scherer Péter főszereplésével készült Apatigris című sorozat első évadát láthatjuk szombat esténként.

A pajkaszegiek életéről szóló sikerszéria legutóbbi részének forgatásán számos baki született, amiből a produkció egy több mint két perces összeállítást készített. Ebben a Gyurit alakító Lengyel Tamás elszaval egy saját költeményt, de végignézhetjük azt is, hogy milyen apró baleset történik Csuja Imre egyik jelenetében.

Hasonló tartalmak
Galéria - Van képünk hozzá
Színes
Tech & Tudomány
Helyi Hírek
Időjárás