Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

A térerő megtréfálta A mi kis falunk stábját – bakiparádé

A térerő megtréfálta A mi kis falunk stábját – bakiparádé

Zene, Film & Kultúra

A térerő megtréfálta A mi kis falunk stábját – bakiparádé

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 06:36

A mi kis falunk legutóbbi részéhez fergeteges bakiparádé érkezett, amiben azt láthatjuk például, hogy Szifont hogyan tréfálta meg a térerő a forgatáson.

Előző héten a 4. résszel folytatódott A mi kis falunk 5. évada, ami hamarosan egy hosszabb szünetre vonul. Az 5. epizód után az RTL Klub leveszi a műsorról a pajkaszegiek életéről szóló, nészerű szériát, és egy teljesen más sorozat kerül a helyére.

A hosszú szünet előtti utolsó epizódban Zömbikné és Piroska élénk fantáziával próbálja kitalálni, mi lehet Erikával, nem kis galibát okozva ezzel. A faluban egy nagyon furcsa lány bukkan fel, aki mindenáron az elveszett Pali bácsit akarja megtalálni. Zsolt munkára akarja rábírni Vikit, végül nem várt helyről kínálkozik munkalehetőség.

Az előző heti rész után az RTL Klub közzétette a hozzá készült bakivideót, amiben többek között azt is megnézhetjük, hogyan rondított bele a forgatásba egy csörgő mobiltelefon, de Csuja Imréhez is fergeteges bakik kapcsolódnak.

Borítókép: RTL Klub