Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Fergeteges bakiparádé érkezett A mi kis falunkhoz

Fergeteges bakiparádé érkezett A mi kis falunkhoz

Zene, Film & Kultúra

Fergeteges bakiparádé érkezett A mi kis falunkhoz

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 06:36

A mi kis falunk 5. évadának 3. részéhez készített bakiparádéban többek között azt is megnézhetjük, hogy milyen nehezen bírták ki nevetés nélkül a szereplők Lengyel Tamás prosztata vizsgálatos jelenetét.

Az RTL Klub nagy sikernek örvendő sorozata, A mi kis falunk legutóbbi epizódjához nemrég megérkezett a bakiparádé, amiben újabb fergeteges felvételeket nézhetünk meg, amelyek nem sikerültek valamiért.

A következő epizódban a falu számlájára nagy összegű támogatás érkezik, ami merész ígéretekre és nagylelkűségre sarkallja a polgármestert. A közmunkások váratlan lehetőséget kapnak, hogy valóra váltsák nagy álmukat, melyben kénytelenek Bazsónak is helyet szorítani. Titokzatos nő érkezik Pajkaszegre a reggeli busszal, aki kitartóan kérdezősködik Berkics László felől.

Borítókép: RTL Klub