promotions.hu
Sötét mód
Keresés
Menü megnyitás
Fergeteges bakiparádé érkezett A mi kis falunkhoz
Borítókép:  RTL Klub
Zene, Film & Kultúra
Kategória fejléc
Megosztás
Másolás

A mi kis falunk 5. évadának 3. részéhez készített bakiparádéban többek között azt is megnézhetjük, hogy milyen nehezen bírták ki nevetés nélkül a szereplők Lengyel Tamás prosztata vizsgálatos jelenetét.

Az RTL Klub nagy sikernek örvendő sorozata, A mi kis falunk legutóbbi epizódjához nemrég megérkezett a bakiparádé, amiben újabb fergeteges felvételeket nézhetünk meg, amelyek nem sikerültek valamiért.

A következő epizódban a falu számlájára nagy összegű támogatás érkezik, ami merész ígéretekre és nagylelkűségre sarkallja a polgármestert. A közmunkások váratlan lehetőséget kapnak, hogy valóra váltsák nagy álmukat, melyben kénytelenek Bazsónak is helyet szorítani. Titokzatos nő érkezik Pajkaszegre a reggeli busszal, aki kitartóan kérdezősködik Berkics László felől.

Hasonló tartalmak
Galéria - Van képünk hozzá
Színes
Tech & Tudomány
Helyi Hírek
Időjárás