Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Igazi híresség érkezik A mi kis falunkba

Igazi híresség érkezik A mi kis falunkba

Zene, Film & Kultúra

Igazi híresség érkezik A mi kis falunkba

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 06:36

Az RTL Klubon futó A mi kis falunk következő részében egy igazi híresség érkezik Pajkaszegre. Németh Kristóf önmagát fogja alakítani a sorozatban; de mi célból érkezik a faluba?

A mi kis falunk 5. évadának 3. részének története szerint Erika első terhességi vizsgálata olajozottan haladna – de sajnos ott van Gyuri is. Emellett Németh Kristóf bukkan fel a faluban, ami nagy felbolydulást okoz. Laci végül úgy dönt, aláírja a válási papírokat, és már csak Ildikóra vár, ám helyette a dühös Norbi érkezik.

Az RTL Klub nemrég közzétett egy rövidebb részletet az esti epizódból, amiben azt láthatjuk, hogy Németh Kristóf leszólítja Zömbiknét Pajkaszegen az autójából. De hogy a színművész mit keres a faluban, az csak az epizódból fog kiderülni.

Egy vadonatúj előzetes is érkezett, amiben Gyurit láthatjuk, miközben Erikára vár a kórházban. Gyuri aztán aláveti magát egy vizsgálatnak, amiért még pénzt is kap, de a vele járó szenvedéssel nem számolt.

Borítókép: IMDb