Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Csuja Imre mindent visz A mi kis falunk új bakivideójában

Csuja Imre mindent visz A mi kis falunk új bakivideójában

Zene, Film & Kultúra

Csuja Imre mindent visz A mi kis falunk új bakivideójában

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 07:37

Az RTL Klub egy bakiparádét tett közzé A mi kis falunk 5. évad 2. részéhez, amiben Csuja Imre viszi a pálmát, de Reviczky Gábor is sokat hibázott.

A mi kis falunk előző epizódjában óriási cirkuszt láthattunk, és a nézők azt gondolhatták, hogy az 5. évad 2. részéhez készített bakiparádéban majd Baki jeleneteiből lesz a legtöbb válogatás. Ehhez képest főleg Csuja Imre és Reviczky Gábor jeleneteiből vannak bejátszások, amelyek ugyancsak viccesre sikeredtek.

A következő részben Erika első terhességi vizsgálata olajozottan haladna – de sajnos ott van Gyuri is. Németh Kristóf bukkan fel a faluban, ami nagy felbolydulást okoz. Laci végül úgy dönt, hogy aláírja a válási papírokat, és már csak Ildikóra vár, ám helyette a dühös Norbi érkezik.

Borítókép: RTL Klub