promotions.hu
Sötét mód
Keresés
Menü megnyitás
Pofozkodós lett A mi kis falunk utolsó bakiparádéja – videó
Zene, Film & Kultúra
Kategória fejléc
Megosztás
Másolás

Már-már több pofon csattan el benne, mint egy Bud Spencer-filmben.

Véget ért A mi kis falunk 4. évada, az előző hétvégén láthattuk az évadzáró epizódot. Természetesen a sorozat folytatódik, az 5. évad forgatását április közepén kezdte volna meg a stáb, azonban a koronavírus-járvány miatt határozatlan időre elhalasztották.

Az utolsó epizódban a közmunkásokat meghívták Budapestre, a filmjük bemutatójára. Zsolt rászánta magát, hogy hivatalosan is felvállalja kapcsolatát Nellivel. Erika és Gyuri viszonya szintet lépett és a papnak is volt egy meglepetése.

Az évadzáróhoz készült bakiparádéban leginkább a közmunkások jelenteit láthatjuk, de meg is számolhatjuk, hány pofont kapott Szarvas József a felvételek során.

Borítókép:  RTL Klub
Hasonló tartalmak
Galéria - Van képünk hozzá
Színes
Tech & Tudomány
Helyi Hírek
Időjárás