Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Sztrájkol A mi kis falunk mesterhármasa, ennek meglesz a következménye

Sztrájkol A mi kis falunk mesterhármasa, ennek meglesz a következménye

Zene, Film & Kultúra

Sztrájkol A mi kis falunk mesterhármasa, ennek meglesz a következménye

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin - 2020.03.07. 12:12

Pajkaszeg közmunkásainál betelik a pohár.

Közel egymillióan nézték A mi kis falunk legutóbbi epizódját, amiben Zsolt alsónadrágban kellett, hogy járja a falu utcáit; ráadásul a Nellit alakító Mikecz Estilla is fehérneműben pózolt a vegyesboltban.

A következő epizód főszereplői kétségtelenül Pajkaszeg közmunkásai lesznek, akik sztrájkba fognak, mert nincsenek megelégedve a bérezésükkel. De Gyuriék történetszála is izgalmasnak ígérkezik, tekintve, hogy Erika édesapja váratlanul beállít.

A mi kis falunk 4. évada szombat este 20 órakor folytatódik az RTL Klubon.

Borítókép: IMDb