Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Ezért nevezik át Pajkaszeget A mi kis falunk-ban

Ezért nevezik át Pajkaszeget A mi kis falunk-ban

Zene, Film & Kultúra

Ezért nevezik át Pajkaszeget A mi kis falunk-ban

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 18:48

Egy Jászai Mari-díjas színész is felbukkan a következő részben.

A mi kis falunk az előző hétvégén is 1 milliós nézettség felett végzett, ezzel továbbra is az RTL Klub egyik legsikeresebb műsora. A pajkaszegiek életéről szóló szériának már a negyedik évada fut a csatornán, de a sikerét látva biztosak lehetünk benne, hogy nem az utolsó.

A sorozat következő részében egy ismert, magyar színész is felbukkan, akinek főszereplésével vizsgafilmet forgatnak Pajkaszegen. Ehhez helyi szereplőkre is szükség van, így a közmunkások elindulnak a sztárság felé vezető rögös úton. Zsolt falu-blogjának köszönhetően a pajkaszegi szobor világhírnévre tesz szert. Zsolt és Nelli viszonya épp kibontakozna, amikor valaki közbelép.

A 4. évad 11. részéhez két ajánló is érkezett, amelyekből többek között az is kiderül, hogy miért nevezik át Pajkaszeget.

Borítókép: IMDb