Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Nem lesz már sokáig képernyőn A mi kis falunk

Nem lesz már sokáig képernyőn A mi kis falunk

Zene, Film & Kultúra

Nem lesz már sokáig képernyőn A mi kis falunk

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 13:50

Egy ideig nélkülöznünk kell Pajkaszeget.

Az óriási népszerűségnek örvendő sorozat 4. évada augusztus 31-én debütált az RTL Klubbon, a héten pedig már a negyedik részét láthatjuk a csatornán. De nagyon úgy néz ki, hogy egy időre el kell hagynunk Pajkaszeget és a kedvenc karaktereinket, ugyanis a sorozat hamarosan lekerül a műsorról.

Az RTL Klub nemrég jelentette be, hogy mikor indul az X-faktor 9. szériája. A tehetségkutató műsor első adása október 5-én, szombaton 20 órakor lesz látható, ami pont egybeesik A mi kis falunk műsoridejével. Magyarán szeptember 28-án még láthatjuk a sorozat új évadának 5. részét, aztán határozatlan időre szünetre megy.

Persze az előző évadnál is úgy volt, hogy az 5. rész után levették a műsorról, és csak 2019 első felében folytatódott. Bizonyára itt is erről van szó. Hogy aztán meddig kell kibírnunk a sorozat nélkül, azt egyelőre nem tudni.

Borítókép: IMDb