Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Durva beszólásokat kaptak A mi kis falunk rajongói

Durva beszólásokat kaptak A mi kis falunk rajongói

Színes

Durva beszólásokat kaptak A mi kis falunk rajongói

Színes

Helmeczi Benjamin 12:12

Ettől senki sem menekülhet el.

Miután véget ért A mi kis falunk 5. évada, az RTL Klub néhány extra tartalmat tett közzé a sorozat hivatalos weboldán, benne néhány szereplő legjobb pillanataival. Az alábbi cikkben a polgármestert alakító Csuja Imre legjobb beszólásait, és Bazsó legkeményebb pillanatait is megnézhetitek.

Az RTL Klub azonban egy negyedik videót is felrakott A mi kis falunk oldalára, amiben Törőcsik Franciska legdurvább beszólásai vannak összegyűjtve.

Nem túlzás kijelenteni, hogy a polgármester új asszisztensének karaktere a széria egyik legmegosztóbb szereplője, aki magára haragította a falu több lakóját is.

Aki esetleg nem ismerné Horváthné Vikit, Zsolt feleségét, azok kedvéért röviden bemutatjuk: az ő karaktere a 3. évad óta van jelen a sorozatban. Ő az, aki Zsolttal ellentétben nehezen viseli a pajkaszegi életet, zavarják a helyiek, a szegényes kulturális élet, és a technikai visszamaradások. Emiatt végül el is hagyja Zsoltot.

Hogy az 5. évadban melyek voltak a legütősebb beszólásai, azt az alábbi videóban nézhetitek vissza.

Borítókép: RTL Klub