Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Óriási bejelentést tett az RTL Klub, aminek több millió magyar örülni fog - márciusban minden megváltozik

Óriási bejelentést tett az RTL Klub, aminek több millió magyar örülni fog - márciusban minden megváltozik

Színes

Óriási bejelentést tett az RTL Klub, aminek több millió magyar örülni fog - márciusban minden megváltozik

Színes

Promotions 09:39

Nagy örömhírrel szolgálhatunk.

Február végétől tavaszi műsorrendre vált az RTL Klub, és ennek keretében kétszer annyi saját gyártásű műsor kerül majd a képernyőre - írja a Sorozatwiki.

Hétköznap esténként nem lesz változás, ugyanúgy jönnek majd sorba a sorozatok, mint előtte. A Fókuszt, a Keresztanyut és A mi kis falunk ismétlését is változatlan időpontban vetítik majd, ezek után viszont új kontentet sugároznak majd, márciustól hétfőnként Friderikusz Sándor időugró műsora, az Életünk története második évada kezdődik, keddenként jön a Házon kívül, majd a XXI. század - a legendák velünk élnek kerül műsorra.

Szerdánként pedig egy vadonatúj műsor, a Nagy szám lesz látható, amelyet Kovács Patrícia vezet majd.

Február 25-én érkezik a Cápák harmadik évada is. Szombatonként a Tanár harmadik évada lesz látható egészen március 13-ig, az évadzáró epizódig. A Tanár zárása után (feltehetőleg március 20-tól) érkezik majd szombatonkénti vetítéssel A mi kis falunk ötödik évada

február 28-án vasárnap pedig az Apatigris második évada kezdődik. 

Borítókép: 24.hu