Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Istenes Bencén röhög a fél ország

Istenes Bencén röhög a fél ország

Színes

Istenes Bencén röhög a fél ország

Színes

Helmeczi Benjamin 13:50

A hazai sztároknál is beindult a virtuális pofozkodás.

Múlt héten indult el Istenes Bence új karantéműsora, az IstenEst, aminek első része teljes egészében megtekinthető a YouTube-on. A műsorvezető az Instagram-oldalára posztolta ki az adás kedvenc jelenetét, a „Boss Bitch Fight Challenge”-t, amiben olyan sztárok vettek részt, mint például Kapás Boglárka, Dombóvári István, Ördög Nóra, Fluor Tomi, Balázs Andrea vagy Puskás Peti.

Persze Bence nemcsak pofonokat osztott, és ő sem csak azt kapott vissza, a végeredmény pedig egészen parádésra sikeredett. A videó végén Bence felesége, Csobot Adél is megjelenik, aki kicsit megdorgálja férjét, hogy ilyenekkel foglalkozik 33 évesen.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Boss Bitch Fight Challenge

Istenes Bence (@benistenes) által megosztott bejegyzés,

A „Boss Bitch Fight Challenge” Zoe Bell kaszkadőrtől indult ki. Az ő videójához olyan sztárok csatlakoztak, mint Drew Barrymore, Rosario Dawson, Cameron Diaz, Florence Pugh, Halle Berry, Scarlett Johansson és Margot Robbie.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Here it is......! Kicking lockdown boredom with some of the coolest! Ladies, you are all my hero’s.⠀ ⠀ ⠀ a massive personal shout out to @bodhihorn for editing the flick and my stress levels! Follow this fight challenge on my new youtube channel-> https://www.youtube.com/channel/UCQxzSzB79pMmStI3PvvTJPw/featured?view_as=subscriber (link in bio) ⠀ ⠀ In order of appearance:⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ Zoë Bell @therealzoebell⠀⠀ Lucy Lawless @reallucylawless⠀⠀ Tara Macken @taramacken⠀⠀ Drew Barrymore @drewbarrymore⠀⠀ Juliette Lewis @juliettelewis⠀⠀ Tamiko Brownlee @tamikobrownlee⠀⠀ Rosario Dawson @rosariodawson⠀⠀ Amy Johnston @amyejohnston⠀⠀ Cameron Diaz @camerondiaz⠀⠀ Kimberly Shannon Murphy @kimberlyshannonmurphystunts⠀⠀ Daniela Ruah @danielaruah⠀⠀ Michaela McAllister @kella.mcallister⠀⠀ Kaitlin Olson @kaitlinolson⠀⠀ Lauren Mary Kim @laurenmarykim ⠀⠀ Florence Pugh @florencepugh⠀⠀ Julia Butters @julia_butters⠀⠀ Angela Meryl @angelameryl ⠀⠀ Sarah Irwin @sarah__irwin ⠀⠀ Daryl Hannah @dhlovelife⠀⠀ Sophia Di Martino @itssophiadimartino ⠀⠀ Tracie Thoms @traciethoms ⠀⠀ Shauna Duggins @shaunaduggins⠀⠀ Zoe Saldana @zoesaldana⠀⠀ Ming Qiu @sunmoonl⠀⠀ Reneé Elise Goldsberry @reneeelisegoldsberry⠀⠀ Rosie Perez @rosieperezbrooklyn⠀⠀ Lilly Aspell @lillyaspellactress⠀⠀ Thandie Newton @thandienewton⠀⠀ Melissa Stubbs @actiongirl99⠀⠀ Jessie Graff @jessiegraffpwr⠀⠀ Monique Ganderton @moganderton⠀⠀ Halle Berry @halleberry⠀⠀ Heidi Moneymaker @heidimoneymaker ⠀⠀ Scarlett Johansson ⠀⠀ Dayna Grant @daynastunts⠀⠀ Margot Robbie @margotrobbie⠀⠀ Renae Moneymaker @renaemoneymaker007⠀⠀ KT Tunstall @kttunstall ⠀⠀ Zoë Bell ⠀⠀ ⠀⠀ Edited by Jacob Horn @bodihorn⠀⠀ Social Media Megan Hubbell @meghubb85⠀⠀ ⠀⠀ ⠀ #BossBitchFightChallenge #LockdownKnockdown #ZoeBell #ScarlettJohansson #MargotRobbie #CameronDiaz #LucyLawless #HalleBerry #JulietteLewis #FlorencePugh #RosarioDawson #RosiePerez #TracieThoms #ThandieNewton #ReneeEliseGoldberry #DrewBarrymore #DanielaRuah #ZoeSaldana #KaitlinOlson #amyjohnston #SophiaDiMartino #JuliaButters #LillyAspell #StuntWomen #darylhannah #GirlsDoItBetter #stuntreactionchallenge #cucchallenge ⠀ My mum would be loving this. @tishmbell

Zoë Bell (@therealzoebell) által megosztott bejegyzés,

Borítókép: 24.hu