Melyik csapat focistái lőtték a legtöbb gólt?
Az eddigi 36 mérkőzésen 15 találat esett a szünet utáni negyedórában, a legkevesebbszer - 5 alkalommal - az első 15 percben voltak eredményesek a csapatok. A hosszabbításokat is beleszámítva a meccsek hajrája volt a legeseménydúsabb, a 76-90. percben ugyanis 13, míg a ráadásokban 7 gól született. Az első szakasz leggyorsabb gólja a svájci Fabian Schär nevéhez fűződik, aki az 5. percben talált be Albánia ellen.

Az eddigi találkozókon 69 találat esett, ez 1,92-es átlagot jelent. Az 1994-es egyesült államokbeli világbajnokságon - amely az előző torna volt hat darab négyes csoporttal - 93 gólt láthattak a nézők a csoportkörben.

Ami a klubok szerinti megoszlást illeti, a Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid futballistái vezetnek összesen hat góllal. Második a török Bursaspor - főként Dzsudzsák Balázs két találatával - és Fenerbahce, továbbá az olasz Internazionale és Juventus.