Mentő szállította kórházba a fesztiválozót.
Nem sokon múlt a tragédia a Szegedi Ifjúsági Napokon, vagyis a SZIN-en, ahol súlyos baleset történt pénteken. Egy fesztiválozó úgy döntött, bungee jumpingozik egyet, de ugrás után a kötél a nyaka köré tekeredett, többször is visszarántotta. Azonnal mentőt hívtak és kórházba szállították, nagy volt a riadalom a fesztiválon.

Gyereket gázolt a villamos a Batthyány téren - Megrázó fotókon a pillanat, ahogy kiszedik a szerencsétlenül járt fiatalt a jármű alól
Olvass tovább...
A bungee jumping lényege, hogy az ember felmegy egy magas helyre, ahol biztonsági kötelet kötnek rá, majd leugrik, ezzel átélve a zuhanás élményét. Sajnos megesik, hogy néha pont olyan szerencsétlenül esnek egyesek, hogy a kötél a nyakuk köré tekeredik, ez pedig akár halálos is lehet. A SZIN-es fesztiválozó szerencsére nem szenvedett komoly sérülést, nem sokkal a kórházba szállítás után elengedték őt.
A rendőrség eljárást indított
Volt, akit láthatóan megviselt a SZIN-en történt bungee jumpung baleset, ami érthető, hiszen valóban egészen sokkoló lehet látni, ahogy valakinek a nyaka köré tekeredik a közél, és úgy van a levegőben. Ez az eset szerencsére happy enddel végződött, de a rendőrség foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés miatt eljárást indított az üggyel kapcsolatban.
Itt lehet megtekinteni az RTL Híradó riportját:
Ez a cikk is érdekelhet:

Megrázó videón, ahogy leszakad és egy autóba csapódik az 1-es villamos felsővezetéke a Könyves Kálmán körúton
Olvass tovább...

