
5000 forintos belépőjegyet szed az Aldi a vásárlóitól, az egyik boltjukba már nem lehet ingyen bemenni
Olvass tovább...
57 év után teljesen megváltozik a magyarok kedvenc csokija.
Néha egyetlen apró változtatás is elég ahhoz, hogy egy fél évszázados hagyomány alapjaiban rendüljön meg. Egy ikonikus magyar édesség, amely generációk óta változatlan formában kísérte végig a nyarakat, most olyan irányt vesz, amit kevesen mertek volna elképzelni. A lépés merész, meghökkentő és garantáltan vitát fog kiváltani – főleg azok között, akik úgy hitték, ezen a recepten soha nem szabad változtatni.Több mint fél évszázad után a Nestlé olyat lépett, amire senki sem számított. Ez a változás mindent a feje tetejére állít.
Van egy édesség, amit minden magyar ismer. Egy csoki, ami ott volt a kirándulásokon, a strandtáskában, a nagymama fiókjában. Ez a Balaton szelet. Az 1968 óta gyártott, eredetileg a Diósgyőri Csokoládégyárban készült nápolyi egyet jelent a nosztalgiával, a Balatonnal, a magyar nyárral. A klasszikus ét- és tejcsokis változatok, a hullámos dizájn, a roppanós ostya - ezek mind belevésődtek a nemzet emlékezetébe.
A népszerűsége évtizedek óta töretlen. Éppen ezért, amikor egy ilyen ikonikus termékhez nyúlnak hozzá, az mindig hatalmas esemény. Most pedig a Nestlé egy olyan lépésre szánta el magát, ami alapjaiban rengeti meg mindazt, amit a Balaton szeletről eddig gondoltunk.
Olvass tovább...
Kapaszkodj meg: 57 évnyi édes uralom után megérkezett a sós Balaton szelet. A Nestlé bemutatta a BALATON S.Ó.S. nevű újdonságot, ami egy sajtos, hagymás, paprikás ízű krémmel töltött ostya. Ezzel a lépéssel a márka belép a sós snackek piacára, és egy teljesen új célközönséget próbál megszólítani.
Ez a váltás óriási kockázat. A Balaton szeletet mindenki az édes ízvilággal azonosítja. Képes lesz egy sós, kréker-szerű változat ugyanazt az érzést nyújtani?
A cég egyértelműen a fiatalabb, a sós rágcsálnivalókat kedvelő generációt célozza meg, akik talán már nem a klasszikus csokikat keresik a boltok polcain.
Olvass tovább...
Az új BALATON S.Ó.S. egy merész kísérlet arra, hogy egy legendás márkát modernizáljanak és új életet leheljenek bele.
A koncepció érdekes: a jól ismert, roppanós ostya most egy fűszeres, krémes töltelékkel párosul, ami inkább emlékeztet egy sós kekszre vagy egy töltött ropira, mint egy csokira.
A közösségi médiában máris beindult a találgatás. Vajon a magyarok vevők lesznek egy sós Balatonra? Vagy ez a lépés szentségtörésnek számít, és a vásárlók inkább maradnak a jól bevált, klasszikus ízeknél? Egy dolog biztos: a BALATON S.Ó.S. megjelenése a nyár egyik legnagyobb gasztro-híre, és mindenki kíváncsi lesz rá, hogy milyen is az, amikor a Balaton sós oldalát mutatja meg.
Itt már kóstolják is:
@szeretemacsokitblog A Balaton szelet sós újdonságát kóstoltuk! #balaton #sós #sajtos #nekedbe #fyp #balatonszelet #balatonsos #viral #magyartiktok #kóstolósvideó #vélemény #uj #új #ujdonsag #újdonság #ostya #nápolyi eredeti hang - szeretemacsokit