
Krausz Gábor elszólta magát, most kiderült a Séfek Séfe óriási titka
Olvass tovább...


Indulatokból nem volt hiány a Séfek Séfe csütörtöki adásában, egy versenyző még az életét is kockáztatta azért, hogy továbbjusson.
Leginkább egy piachoz hasonlít a Séfek Séfe konyhája az adásokban, ugyanis szinte minden percben ordít valaki a másikkal. A kedélyek nem csillapodnak a versenyzők között, pedig még csak most jön az igazán húzós szakasza a főzős műsornak.
Ebben a cikkünkben írtunk arról, hogy Krausz Gábor milyen titkot fedett fel a műsorról:

Olvass tovább...
Több versenyzőnek is főznie kellett egyéniben azért, hogy továbbjusson a következő fordulóba. Így volt ez Palkóval és Piróval is, akik már a műsor első perceitől egymásnak vannak feszülve. A főzés alatt pedig olyan dolog történt a konyhában, amire korábban még nem volt példa a Séfek Séfe adásaiban.
"Hátráltatott azzal, hogy a barna dobozt odatette nekem az útba, ez egy életveszélyes, balesetveszélyes mutatvány volt nála."
- fakadt ki Piró a séfeknek és Ördög Nórának. Palkó szerint azonban ez a viselkedés a nőtől óvodás volt, hiszen versenyzőtársa csupán csak árulkodott, ami nem felnőtthöz méltó. Ördög Nóra megkérdezte a fiatal szakácstól, hogy mi az ő igazsága annak kapcsán, amit Piró állít.
"Én úgy gondolom, hogy ez egy verseny, mindenkinek megvannak a saját lehetőségei és eszközei, mindenki nyerni akar. Egyszer sem volt lefektetve semmilyen szabályban, hogy anélkül, hogy életét kockáztatná vagy hogy sérülést szenved nem lehet hátráltatni a másikat."
Erre Ördög Nóra azt mondta neki, hogy ezek szerint a férfi elismerte, hogy volt szándékosság abban, hogy Piró útjába tett a ládát, így veszélybe sodorta a testi épségét.
"Van."
- jelentette ki magabiztosan Palkó.

Olvass tovább...
Miután Palkó bevallotta, hogy pontosan tudta, hogy mennyire veszélyes helyre tette a ládát, a séfek azonnal nekiestek.
"Te normális vagy?"
- kérdezte tőle ingerülten Krausz Gábor, utalt ezzel arra, hogy szándékosan okozott veszélyes helyzetet a stúdióban.
"Nem az a lényeg, hogy egy gyengébbet az erősebb hátráltat, a gyengébbhez le kell hajolni. Te szakács vagy és erős ember vagy, nem lehet így viselkedni a konyhán. Ha nem segítek, nem ártok. Ez legyen az elvünk."
- fejtette kis véleményét Vomberg Frigyes is, akit láthatóan felzaklatott az, hogy az egyik versenyző mennyire nem játszott tisztán.
Palkó ezek után is tartotta magát a véleményéhez és egy interjúban azt mondta, hogy a Séfek Séfe egy verseny és ide mindenki versenyezni jött, illetve azért, hogy megnyerje.