
Az ATV közölte a hírt, szenzáció történt hazánkban
Olvass tovább...


Nem mindennapi helyen fog dolgozni.
A médiában dolgozni kiszámíthatatlan, a médiaszereplők, főleg a reflektorfényben lévő műsorvezetők élete rengeteg stresszel jár, ezért nem véletlen, hogy egyre többen döntenek úgy, hogy több médiában töltött év után karriert váltanak.
Az évben több ismert műsorvezető is otthagyta az állását – nevezetesen az ATV egyik arca, Krug Emília is otthagyta a csatorna reggeli műsorát, a startot. Emília így nyilatkozott a döntéséről:
Úgy érzem, új szakmai kihívásokra vágyom, ezért döntöttem a váltás mellett. Mindig jó szívvel fogok visszagondolni erre a fantasztikus csapatra, akik napról napra fáradhatatlanul, hitelesen, becsülettel végzik a munkájukat és tájékoztatják a nézőket, és én is bármikor számíthattam rájuk.
Kollegája után Dömsödi Gábor is otthagyta az ATV-t. A műsorvezető ugyan csak bő egy évet húzott le a csatornánál. Felmondásának egy egészen hihetetlen oka van: időközben polgármester lett a lakhelyén, Bokor településen.
Viszont még a polgármesteri tisztség betöltése sem akkora kanyar, mint Garami Gábor karrierjének 180 fokos fordulata: a volt rádiós műsorvezető távozása mögött érzelmi okok vannak: Garami Gábornál életközépi válság alakult ki, egy régi szenvedélyével szeretne inkább foglalkozni.

Olvass tovább...
Garami Gábor a DGTL.hu-nak elárulta: A dobolás nála régebbi szerelem, mint a rádiózás, hiszen egészen 15 éves kora óta dobol, rádiózni viszont csak a húszas évei derekán kezdett el. Végül azért választotta a rádiózást, mert úgy gondolta, ezzel a hivatással könnyebb lesz elhelyezkedni, könnyebb lesz megélni.

Olvass tovább...
Arra a kérdésre, hogy bánja-e, hogy nem zenész lett inkább, Garami Gábor azt válaszolta:
Lehet ilyenekkel játszani, hogy mi lett volna ha... de nekem a rádió 96-tól kezdve stabil egzisztenciát biztosított. Itt nem óriási nyaralókra meg szuper sportautókra kell gondolni, de sokkal biztosabb bevételi forrás volt
Garami egy hajóra szerződött le, ahol jazz-zenét fognak játszani. Heti hat koncerttel számol a rádiós szakember, de hozzáteszi, nem hagy fel teljesen a médiatartalmak készítésével sem.
Úgy tervezem, hogy a hajózásról, a hajón dolgozásról készítek valamit.
Garami Gábor nem biztos benne, hogy visszatér a rádiózáshoz, október végén egy Kiskegyeddel készített interjúban beszélt a hajón átélt élményeiről.