promotions.hu
Keresés
Menü megnyitás
Pottyondy Edina kimondta: ezért mellőzi a Fidesz Tóth Gabit

Pottyondy Edina kimondta: ezért mellőzi a Fidesz Tóth Gabit

Borítókép:  Profimedia
Celeb & Bulvár
Kategória fejléc

Bekerült egy másik ember a képbe. 

Tóth Gabi interjút adott, komoly problémákról vallott

Egy kisebb szünet után úgy tűnik, Tóth Gabi ismét a média figyelmének középpontjába került - viszont sajnos nem a zajos sikereitől hangos a sajtó. Az énekesnő az elmúlt időszakban több interjút adott, a Best magazin mellett Hajdú Péter vendége is volt, és mindkét helyen az őt múltban élet megrázkódtatásokról és jelenlegi anyagi problémáiról beszélt.

Az elmondottak alapján pedig ezúttal nem olyan anyagi gondokról van szó, mint amikre sztárok esetében gondolnánk, hanem már a mindennapokat is érinti. Gabival saját bevallása szerint az elmúlt időszakban az is előfordult, hogy az anyósától vagy az anyukájától kellett kölcsön kérnie azért, hogy egy napi bevásárlást el tudjon intézni - és még a kuponnal vett parizerek is előkerültek, amik lássuk be azért meglepő szavak egy olyan művésztől, akit a Fidesz holdudvarához sorol a közvélemény.

Azt hihetnénk, hogy a különböző műsorokban való szereplés biztosan jó honoráriumot fizet, de Gabi azt mondta, hogy a legutóbbi műsorokért kapott fizetsége csak arra volt elég, hogy a fennálló tartozásait kifizesse, az évnek ebben a szakaszában pedig még nem tudja, hogy helyet kap-e idén valamilyen TV2-s produkcióban.

Pottyondy Edina reagált Tóth Gabi szavaira

Tóth Gabi szavai természetesen nem kerülték el az interneten a közéletet elemzők figyelmet sem: Puzsér Róbert Horváth Oszkárral és Egri Viktorral az Önkényes mérvadóban reagált Gabi panaszkodására, és Pottyondy Edina is foglalkozott vele legújabb videójában.

Pottyondyt nehéz lenne kormánypártisággal vádolni, ennek ellenére már-már megértőnek mutatkozik Tóth Gabi mostani interjúja előtti perszónájával kapcsolatban, most viszont úgy érzi, kicsit messzire ment - epésen megemlíti, milyen luxustárgyakban lehetett őt látni már, és azt is hozzá teszi, hogy úgy tűnik, Tóth Gabi mintha kiesett volna a pixisből, inkább Muri Enikő fogja átvenni a helyét a közéletben a kormánypárti rendezvények fellépőjeként.

Mint az ismeretes, Muri Enikő részt vett Orbán Viktor miniszterelnöki évértékelőjén, sőt, még közös fényképet is közzétett vele - ezután pedig egészen durva gyűlöletözönt kapott a nyakában, közzétette közösségi médiás oldalain a fenyegető üzeneteket, amiket neki küldtek. Ilyen tartalmú üzeneteket egyébként Pottyondy Edina is kapott, szintén nagyon durvákat - e mellett pedig a közelgő erdélyi turnéja kapcsán a fizikai erőszakot is kilátásba helyezték vele szemben egyes üzenetküldők.

Akár hogy is, Tóth Gabi szemlátomást nincs egyszerű helyzetben - mi azért reméljük, a jövőben megoldódnak a problémái.

A videó: