
A TISZA nem egy párt - Puzsérék döbbenetes kijelentéseket tettek, soha nem hallottunk még ilyet a kritikustól
Olvass tovább...


Onnan jött a támadás, ahonnan senki nem várta.
A napokban nagyot szól a hír, hogy az RTL-en újraindul a késő 90-es évek és a 2000-es évek egyik legnézettebb műsora, a Heti Hetes.
A formátum nem változik, a szereplőgárda viszont természetesen igen: a műsorvezető a Jólvanezígyből ismert Nagy Ádám lesz, a szereplők között pedig ott lesz például Majka, de a régi csapat egyik tagja, Hajós András is elfogadta a felkérést.
Ami egészen biztosan nem változik az a közéletre való koncentrálás. Már az időzítés is erről árulkodik, az első adás ugyanis a választás napján, április 12-én lesz, igaz csak urnazárás után - ennek kapcsán pedig máris kemény kritika érkezett a műsorral kapcsolatban.

Olvass tovább...
Az talán nem ért meglepetésként senkit, hogy a kormánypárti és más jobboldali körök erősen kritizálták a műsor újraindulását, de úgy tűnik, vannak olyan ellenzékiek is, akik nem különösebben örülnek neki.
Puzsér Róberttel kapcsolatban egyáltalán nem titok, hogy nem szimpatizál a Fidesz kritikájáról, de azért az ellenzéki narratívákat sem osztja kritika nélkül, aminek jó bizonyítéka a legújabb közösségi médiás bejegyzése is.

Olvass tovább...
Puzsér igen kemény kritikát fogalmazott meg az újrainduló közéleti kibeszélőműsorral kapcsolatban, a tőle megszokott, nem éppen visszafogott stílusban.
Gúnyos írásában a kritikus úgy fogalmazott, hogy az RTL döntéshozói" tiszteletre méltó bátorságról tesznek tanúbizonyságot", amikor az újrainduló Heti Hetes első adását az április 12-ei urnazárás után tűzik műsorra.
Véleménye szerint ezzel azt üzenik, hogy nem kívánnak befolyásolni a választás eredményén.
Puzsér ezt a fajta "nemzeti érzelmű ellenzékiséget" olyan hozzáállásnak tartja, amellyel a jelenlegi rendszer együtt tud élni - szerinte az RTL vezérigazgatójának nem hiányzik egy rossz hangulatú beszélgetés tévécsatorna sugárzási engedélyéről Rogán Antallal.
A végén megadta a kegyelemdöfést is: a kritikus szerint nagy öröm lesz egy ennyire komoly tétre menő műsort nézni a szavazatszámlálás ideje alatt.