promotions.hu
Keresés
Menü megnyitás
Felvette a kamera Ördög Nóra telefonbeszélgetését, nem tűri tovább ami történik körülötte

Felvette a kamera Ördög Nóra telefonbeszélgetését, nem tűri tovább ami történik körülötte

Borítókép:  TV2 Play
TV műsorok
Kategória fejléc

Ördög Nóra teljesen besokallt, azonnali megoldást követelt, kikerült a felvétel.

Ördög Nóri hazánk egyik legtehetségesebb műsorvezetője.

Rengeteg név és rengeteg műsor van a háta mögött, amiket a tőle megszokott módon profizmussal vezet. A Forbes lista állandó szereplője és a legnépszerűbb műsorok házigazdája. Az ő nevéhez köthető a nagysikerű, jelenleg is futó Ázsia Expressz és a Megasztár is. Zsűriként is nagy szakértelemmel fordult a versenyzők felé a Dancing with the stars évadaiban. A bulvárnak is állandó szereplője férjével, Nánási Pállal, akivel példaértékű a házasságuk és szeretetben nevelik két gyermeküket.

A Megasztár idei évada hemzseg a botrányoktól.

Ördög Nóri maradt a műsor házigazdája, azonban volt társát, Till Attilát leváltották Szépréthy Rolandra, akinek a terelgetése nagy kihívás Nóri számára, de őt ismerve biztosan megugorja ezt a feladatot is. Sok kommentelő és néző megkérdőjelezi a hitelességét, hogy mégis ő, aki az egész formációban a legprofibb, mégis hogy adhatta a nevét az új évadhoz, ahol néha őt is bevonják a balhékba. Nem feltétlenül lehetett tisztába a forgatás körülményeivel és azért a fizetés sem lehet utolsó szempont.

Az egyik szereplő Nóri megalázásával hívta fel magára a figyelmet.

Nóri már évek óta a TV2 oszlopos tagja, azonban most a lejáratás tekintetében őt sem kímélte a csatorna. Az egyik jelentkező, Selyem Jázmin kétszer is megjárta a Megasztár studióját. Nála merült fel először, hogy etikátlan a TV2-től szerepeltetni ezt a nőt, mert mentálisan beteg. Ehhez képest, Tóth Gabi, mikor azt hitte már nem veszik a kamerák utánament, hogy megveri, végül csak beolvasott neki, de nem túl példaértékű magatartás volt ez tőle. Gabi dühének kiváltó oka az volt, hogy Jázmin megjegyezte neki, hogy talán először az érettségit kellene letennie és utána értékeljen, amit az énekesnő természetesen rossz néven vette.

Roland mutatta meg Nórinak, hogy Jázmin úgy nyilatkozott róla közösségi média oldalán, hogy gusztustalan, undorító és férfi kinézetű. Jázmin azért kelt ki magából, mert azt gondolta, hogy Nóri keze van a dologban, amiért őt nem tapsolták meg a statiszták és nem jutott tovább.

Nóri tisztázni szerette volna, hogy neki nincs ekkora hatalma és megkérte, hogy fáradjon be hozzá, ami végül nem sült el túl jól, de ez már nem a műsorvezetőn múlott. Nem Jázmin az első, aki ezt a jelzőt aggatja Nórira. Egyébként valakit a kinézete miatt bántani és kritikákkal illetni egy nagyon elítélendő magatartás. Nóri lenyilatkozta korábban, hogy nem az a klasszikus szépség, azonban szerintem sokak szemében ő a nagybetűs nő. Szerencsére Nórit férje ennyi idő után is csodálja külső és belső szépsége miatt és ez a lényeg.

A botrányos jelenet a lenti videón tekinthető meg.