
Sokkban Szoboszlai Dominik, Arne Slot szombaton a bejelentett kirúgásról beszélt, egy történet lezárult a Premier League-ben
Olvass tovább...


A német edzőlegenda Bajnokok Ligáját és egy Szoboszlai Dominiket nyert meg a Liverpool számára.
Nehéz helyzetben van a Liverpool FC, amely már nagyon nagy hátrányban van az éllovas Arsenal mögött a Premier League tabelláján. A bajnokságot tavaly megnyerő Vörösöknek egyelőre még azért is nagyon iszkolniuk kell, hogy a következő szezonban ott lehessenek a Bajnokok Ligájában. Ehhez azonban el kellene érniük az első négy helyezés valamelyikét. Szoboszlai Dominikék egyelőre látszólag bíznak a mesterükben, de Arne Slot korántsem lehet elbizakodott a helyzetét illetően. A napokban a Chelsea és a Manchester United is kirúgta a saját edzőjét, pedig nem helyezkednek el sokkal hátrébb a táblázaton, mint a Liverpool.

Olvass tovább...
A szakértők és főleg a szurkolók egy része epekedve várja vissza a csapat élére Jürgen Kloppot. A német tréner körülbelül nyolc évig vezette a Liverpoolt, és egy-egy Bajnokok Ligája-győzelem és bajnoki cím mellett olyan nagyágyúkat igazolt le és épített be a csapatba, mint Alisson, Virgil van Dijk, Mohamed Salah vagy éppen Szoboszlai Dominik. Klopp már egy ideje feladta pihenőjét, de továbbra is tartja magát elképzeléséhez, és nem vállal vezetőedzői posztot.
Alighanem Klopp és első számú segítője, Lőw Zsolt tevékeny részt vállalt abban, hogy a sok külföldi zsoldos után végre magyarok vállaljanak részt az Újpest felvirágoztatásában. Dárdai Pál lett a lilák általános sportigazgatója, valamint kinevezésre került Szélesi Zoltán vezetőedzőnek, illetve Balajcza Szabolcs kapusedzőnek. Szerencsére megtört a balkáni-délszláv szál, és a MOL, valamint a Red Bull segítségével a hazai szakmára fog ezentúl támaszkodni az Újpest.
.jpg?crop=1400,577,0,136&width=386)
Olvass tovább...
A címben Klopp visszatéréséről írtunk, ám a Liverpoolhoz való újbóli elszegődés még mindig nem téma a veterán német mesternél. Ellenben visszatér a német válogatott "mellé", lévén a 2006-os és 2010-es tornák után idén, a 2026-os világbajnokságon újra televíziós szakértő lesz. A németországi Magenta TV hivatalosan bejelentette, hogy
A Telekomhoz tartozó szolgáltatás egyébként pluszban fizetős a németek számára, de az exkluzív élmény garantált, mert utóbbi kettő egyébként is jó barátnak számít, hiszen még közös YouTube-csatornát is üzemeltetnek. Klopp pedig egykoron edzője volt Hummels-nek a 2010-es évek elején a Borussia Dortmundnál.
Lőw Zsolt nemrég így emlegette fel Kloppot és az Újpesti szereplésüket: