
Iszonytató feltételezés Schumacherről: él még egyáltalán? Egy lap különös fülest kapott

Milyen állapotban lehet ma a súlyos síbalesetet szenvedett Michael Schumacher? Van, aki még ennél is tovább megy a kérdésekben.
A 2000-es évek eleje arról szólt a Forma–1-ben, hogy Michael Schumacher megérkezett a Ferrarihoz, gyorsan rendet tett, majd sorozatban nyerni kezdték a világbajnoki címeket. Az olasz istállónak máig ez az időszak a legutolsó fénykora.
A hétszeres német világbajnok aztán egy időre visszavonult, de nem tudott ellenállni a Mercedes hívásának, és ismét belepréselődött a pilótaülésbe. 40 évesen már nem villantott nagyot, ám kétségkívül ő volt a megalapozója a német márka sikerszériájának is.
2013 legvégén Schumacher banális baleset szenvedett, síelés közben verte be a fejét Franciaországban, és sokáig még az is kérdéses volt, hogy egyáltalán életben marad-e. Az állapota ma stabil, de ez ugyanakkor egyfajta vegetálást jelent.
A család mindent titokban tart, ám a barátok egy-egy elhintett kijelentéséből nyilvánvaló, hogy Schumacher tulajdonképpen alig reagál a környezetére. Valószínűleg sokat fekszik, néha esetleg tolókocsiba teszik, bár az izmai már jelentősen elmerevedhettek, így az ülés nem lehet kényelmes neki.

Hazudtak éjjel és nappal Michael Schumacherről, de valaki most leleplezte az igazságot
Olvass tovább...
Pár hete felröppent a hír, hogy megjelent a lánya, Gina-Maria esküvőjén, mire Schumi egyik korábbi csapattársa, Johnny Herbert heveny őszinteségi rohamot kapott. Az egykori brit pilóta szerint felesleges éjjel-nappal hazudozni a világbajnokról, ő bizony nem hiszi el, hogy az ágyban fekvésen kívül bármire is képes.
Mivel a világlapokat és a paparazzókat a Schumacher család folyamatosan perrel fenyegeti, így nem olyan nagy csoda, hogy az elmúlt 12 évben egyetlen fotó sem szivárgott ki a kétségbeejtő állapotban lévő világbajnokról.
A kisebb újságok viszont megengedhetik maguknak azt a „luxust”, hogy ilyen-olyan fülesek alapján elhintsenek információkat az exbajnokról. A merészek sorába tartozik a koszovói Gazeta Express is, amely egyenesen azzal a címmel jelentetett meg írást a napokban, hogy
„Él még egyáltalán Michael Schumacher?”
A kérdés provokatív és szíven ütő, különösen úgy, hogy a válasz a részükről is pozitív. A lap úgy gondolja a német RTL újságírójának, Felix Gornernek a kijelentéseire alapozva, hogy Schumacher ugyan képtelen kommunikálni, de az ápolói segítségével (nagyjából 12 fős orvosi stáb felügyeli) életben tartják. Innentől kezdve viszont csak a csodában lehet bízni, és abban, hogy egyszer mégiscsak megjelenik előttünk.
Itt és így történt Schumacher végzetes balesete:

Elképesztő, amit Michael Schumacherről közöltek, nem volt más választása a családnak
Olvass tovább...
