
Előkerült a Fidesz-képviselő titkos múltja, elképesztő, mire használja fel a tudását a kampányban
Olvass tovább...


Nem mindennapi dolgot szúrtak ki Vitályos Eszter kezén.
Közeledik az április 12 – és vele együtt közelednek a 2026-os országgyűlési választások. Hivatalosan is a kampány hajrájába érkeztünk, ebben az időszakban a politikusoknak mindenre kell figyelni: minden üzenetet közvetít, a megjelenés, a beszédmód, a retorika – tudja ezt a Fidesz egyik legláthatóbb arca, Vitályos Eszter is. A kormányinfók ismert arca – Gulyás Gergellyel egyetemben – különösen sokat szerepelt az utóbbi időben. Volt, hogy a mondanivalójával, a politikai üzenetével hívta fel magára a figyelmet, azonban most más miatt került reflektorfénybe – egy érdekes dolgot szúrtak ki a magyar politikus kezén.

Olvass tovább...
Egy Tiktok videós szúrta ki, hogy Vitályos Eszter kezén egy egészen különleges dolog volt: egy egyedi karóra, ami a Fidesz saját márkás terméke. Kevesen tudják, de az utóbbi időben a Fidesz Orbán Viktor Rónai Egonnak készített ATV-s interjúja után piacra dobott egy karórát Magyarország miniszterelnökének az ábrájáról, amit interjú közben rajzolt: ez a nemzet óra.

Olvass tovább...
Sőt, a Tiktok videós azt is meg tudta állapítani, pontosan melyik nemzet órát viselte Vitályos Eszter a karján: egy kvarcóra virított a Fideszes politikus karján – ez a nemzet óra olcsóbb változata, körülbelül 120 ezer forintba kerül – míg az autómata verzió körülbelül 230 ezer forintba.
@beszeljunkorakrol Milyen óra volt Vitályos Eszteren a kormányinfón? A múlthéten beszéltünk a Nemzetóra projektről, annak a 40mm-es nem limitált kvarc kiadása volt rajta, szerintem. #vitalyoseszter #nemzetora #evolvens #órák #karóra eredeti hang - Beszéljünk órákról
Egy óra piacra dobása egy jó marketingfogásnak ígérkezik a 2026-os országgyűlési választások előtt – amellett, hogy stílusos, előtérbe helyezi Orbán Viktor nyilatkozatát is – valamint a nemzet óra honlapja a párt is szlogenjét is népszerűsíti – a biztos választás.
A történelem nem más, mint pillanatok sorozata, mi pedig a miniszterelnök ATV-ben született, majd közkinccsé tett rajzát szerettük volna kézzelfoghatóvá tenni.
– írják a nemzet óra honlapján. Az Orbán Viktor Rónai Egonnal készített interjúját itt lehet megnézni:

Olvass tovább...