
Az ukrán háború kitörése után Szijjártó Péter telefonált egyet, kiderült mit mondott akkor
Olvass tovább...
Elege lett Szijjártó Péternek.
Magyar Péter ismét hatalmas fába vágta a fejszéjét: az Egy millió lépés című program keretein belül a Tisza párt elnöke Nagyváradra tart, hogy a külhoni magyaroknak is beszédet tartson és megismertesse vízióját a leendő Magyarországról a határaikon kívül is. Filozófiája egyik alappillére az, hogy amit a Fidesz csinál, az rossz, ennek pedig véget kell vetni. A miniszterelnökségre törekvő férfi nagyon hamar lett ismert és népszerű, annak ellenére is, hogy köztudott: ő volt Varga Judit férje és a Diákhitel Központ Zrt. igazgatója volt.
Olvass tovább...
Az internet a jövő, ezt pedig a Fidesz is tudja: nem véletlen, hogy egyre aktívabban vannak jelen a legmagasabb pozíciót betöltő politikusok a közösségi média oldalakon. Külön TikTok csatornája van Gulyás Gergelynek, Orbán Viktornak és Szijjártó Péternek is, de Deutsch Tamás és Lázár János is szívesen áll a kamerák elé néhány vicces, vagy épp komoly felvétel erejéig.
Szijjártó Péter most épp az utóbbi műfajban tett közzé egy videót, ahol Magyar Pétert kérdezi fel egy igen egyszerű dologról, ami szerinte eddig elkerülte az újságírók figyelmét.
Olvass tovább...
Kifejezetten furcsának találja, hogy még senkinek nem jutott eszébe megkérdezi a Tisza párt vezetőjétől, hogy honnan ez a hirtelen rendszerkritika, amikor korábban még a Fidesz belső köreihez szeretett volna tartozni és nem mellőzte a tapsolást sem Orbán Viktor beszédein, ahol rendre az első sorban foglalt helyet. Szijjártó Péter azt is tudni véli, hogy korábban Magyar Péter nem fogalmazott meg kritikát az éppen regnáló kormánnyal kapcsolatban, míg most egyetlen lépésükkel és döntésükkel sem ért egyet.
Számon kérte az újságíróókat is, szerinte furcsa, hogy egy ennyire evidens kérdést még senki nem tett fel, de ha már így alakul, akkor megteszi ő. Így kérdezte fel Szijjártó Péter Magyar Pétert, kérdés, hogy érkezik-e válasz a pikírt hangnemű videóra:
@szijjarto.peter Ezeket mindig elfelejtik megkérdezni #szijjartotiktok #fyp #magyartiktok eredeti hang - Szijjártó Péter