Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Mekkora szégyen! Az RTL Klub ezzel bizonyította fölényét, a TV2 már hiába fényezi magát

Mekkora szégyen! Az RTL Klub ezzel bizonyította fölényét, a TV2 már hiába fényezi magát

Zene, Film & Kultúra

Mekkora szégyen! Az RTL Klub ezzel bizonyította fölényét, a TV2 már hiába fényezi magát

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 07:07

A TV2 ismét megszégyenült, de ezt már biztos nem fogják egyhamar kiheverni.

A Kreatív Magazin idén is összeállította a szezon legsikeresebb televíziós kreatív szakembereinek TOP25-ös rangsorát, amelynek első 4 és a teljes lista 14 helyén az RTL Magyarországhoz kötődő produkciók szakemberei szerepelnek, ezzel uralva a mezőnyt.

A rangsor első helyén végzett RTL-s szakember Petró-Varga Rita, aki az értékelt időszakban a Konyhafőnök szériákat és annak legújabb családtagját A Mestercukrász, az édesszájú konyhafőnök realityt jegyezte kreatív producerként.

A Kreatív Magazin által összeállított televíziós kreatív vezetők TOP25-ös listájának első 4 helyét a 2020/2021-es szezonban az RTL Magyarország-produkciók kreatívjai foglalják el. A teljes lista több, mint a felén - amelyen 4 médiavállalat szakemberei szerepelnek -, 14 helyezéssel szintén az RTL Magyarország produkcióinak kreatívjai értek el helyezést.

A dobogó második helyáre Hámori Barbarát rangsorolták, a Drága örökösök és a Keresztanyu, Kónya Gergőt a harmadik helyre a Házasodna a gazda 3-4. és a ValóVilág powered by Big Brother 10., Bagi Mártát a negyedik helyre a Konyhafőnök 7-8. és a Konyhafőnök VIP 5. című műsorok kreatív munkájáért.

Az első tíz közé bekerült még Palik László, az Exatlon Hungary műsorvezetője, valamint szintén a műsortól Wágner Tamás, továbbá Németh Ádám a Sztárban sztár-tól, és a Nicsak, ki vagyok?-tól, és Losonczi László a Dancing with the Stars-tól.

Íme a 25-ös toplista teljes egészében:

1. Petró-Varga Rita - A Konyhafőnök 7–8., A Konyhafőnök VIP, Mestercukrász

2. Hámori Barbara - Drága örökösök, Keresztanyu

3. Kónya Gergely - Házasodna a gazda 3–4., Való Világ powered by Big Brother

4. Bagi Márta - A Konyhafőnök 7–8., A Konyhafőnök VIP

5-6. Palik László - Exatlon Hungary / Wágner Tamás - Exatlon Hungary

7. Verebély Marcell - Álarcos énekes

8. Kovács Dániel Richárd - A Tanár 3., Apatigris 2.

9. Németh Ádám - Sztárban sztár, Nicsak, ki vagyok?

10. Losonczi László - Dancing with the Stars

11. Kapitány Iván - A mi kis falunk

12-13. Katona Andor - Farm VIP / Oláh Ákos - Farm VIP

14. Nyári Gábor - Nyerő Páros, Életünk története 1–2.

15. Prukner Brigitta - Észbontók 8–9., Balhés csajok, Celebcella 1–2.

16. Pácza Zoltán - Észbontók 8–9.

17. Horváth Csaba - Bezár a bazár!, Dancing with the Stars

18. Mazula Vanda - Sztárban sztár, Bödörék

19. Kapitány-Diószegi Judit - A mi kis falunk, Balhés csajok, Doktor Balaton 1–2.

20. Kovács Kristóf - Showder Klub

21. Rényi Zsuzsa - Nyerő páros

22. Varró Szabolcs - Cápák között

23. Máté Kriszta - Cápák között, Életünk története 1–2.

24. Radnai Péter - DTK – Elviszlek magammal, NőComment!, Az első influenszerek

25. Négyesi Péter - Mestercukrász

Borítókép: 24.hu

Legolvasottabb hírek

Legújabb galéria