promotions.hu
Sötét mód
Keresés
Menü megnyitás
Az RTL Klub úgy s*ggbe rúgta a TV2-t, hogy azóta is borogatják
Borítókép:  Sajtóklub
Zene, Film & Kultúra
Kategória fejléc
Megosztás
Másolás

Az RTL Klub bekeményített, és kivégezte a Dancing with the Stars-t.

A 38. heti vereség után az RTL Klub szemmel láthatóan bekeményített, és rögtön visszakövetelte a trónját. A TV2 nem sokáig örülhetett a sikerének, ugyanis az előző héten az RTL 0,6 százalékponttal verte meg a legfőbb riválisát, és ez nem csupán az eredményes hétköznapoknak köszönhető.

A TV2 nemrég késő estére száműzte a Mintaapákat, mert az már lassan a kutyát sem érdekli, helyette pedig jóval előrébb hozta a minden szempontból sikeresebb Séfek séfét, mégpedig azzal a reménnyel, hogy képes lesz majd megszorongatni a Keresztanyut. Sajnos ez a terv füstbe is ment, ugyanis a Keresztanyu továbbra is egyeduralkodóként tarol a hétköznapokon, és a Survivor is szép eredményeket hoz. Utóbbi csütörtökön a legnézettebb műsor lett a kereskedelmileg fontos, 18-49-es célcsoportban.

Óriási meglepetést okozott A mi kis falunk múlt héten. A Pajkaszegiek életéről szóló fiktív széria emelt fővel vonulhatott szünetre, ugyanis remek nézettséget produkált. Szemmel láthatóan jót tett a sorozatnak, hogy az RTL Klub már előre beharangozta, hogy három főszereplőt kiírnak a történetből. Ez a taktika olyan jól sült el, hogy még a TV2 nagyszabású showműsorát, a Dancing with the Stars-t is megverte; mi több, az X-Faktor sztori 2. része szinte holtversenyben végzett a konkurens szuperprodukcióval, ami egy ilyen kis, visszaemlékezős műsornál elég nagy szó.

A vasárnap már nem tartogatott semmi meglepetést: a Sztárban sztár leszek! ismét remekelt, a kiemelt célcsoportban 26 százalékos nézettséggel futott, míg a teljes lakosságból több, mint 1 millió néző követte. Ezzel szemben az Álarcos énekes az idei évada legrosszabb nézettségét produkálta (közönségarányát tekintve - a szerk.), így aztán ki is esett a top 3-ból.

Alább láthatjátok, hogy a hétvégi műsorokat mennyien nézték a teljes lakosságból, és hányan a 18-49-es korcsoportban!

Szombat:

 • A mi kis falunk (RTL Klub): 799 ezer néző (teljes lakosság); 330 ezer néző (18-49)
 • Az X-Faktor sztori 2. rész (RTL Klub): 448 ezer néző (teljes lakosság); 213 ezer néző (18-49)
 • Dancing with the Stars (TV2): 780 ezer néző (teljes lakosság); 216 ezer néző (18-49)

Vasárnap:

 • Álarcos énekes (RTL Klub): 638 ezer néző (teljes lakosság); 237 ezer néző (18-49)
 • Sztárban sztár leszek! (TV2): 1,032 millió néző (teljes lakosság); 375 ezer néző (18-49)

A következőkben pedig lássuk, hogy a teljes lakosságban melyik volt a 10 legnézettebb műsor a 39. héten!

 1. Sztárban sztár leszek! (TV2)
 2. A mi kis falunk (RTL Klub)
 3. Dancing with the Stars (TV2)
 4. Keresztanyu (RTL Klub)
 5. Híradó (RTL Klub)
 6. Tények (TV2)
 7. Tények Plusz (TV2)
 8. Álarcos énekes (RTL Klub)
 9. Fókusz (RTL Klub)
 10. Survivor (RTL Klub)
Hasonló tartalmak
Galéria - Van képünk hozzá
Színes
Tech & Tudomány
Helyi Hírek
Időjárás