Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Hatalmas villantás lesz A mi kis falunk utolsó részében - videó

Hatalmas villantás lesz A mi kis falunk utolsó részében - videó

Zene, Film & Kultúra

Hatalmas villantás lesz A mi kis falunk utolsó részében - videó

Zene, Film & Kultúra

Promotions 14:14

A mi kis falunk egy szép pár kebellel búcsúzik a nézőktől ezen a hétvégén.

Október 2-án, szombaton a 6. évad 6. részét láthatjuk A mi kis falunknak, amit az RTL Klubon már az évadzáró epizódként reklámoznak. Valójában nem arról van szó, hogy a jelenleg is futó új évad mindössze hat epizódból áll, pusztán a már jól megszokott szünetre vonul a sorozat, és csak hosszú hónapok után fog visszatérni.

A határozatlan időre szóló szünet előtti búcsúepizódban Gyuriék sehogy se férnek el Erika szüleivel és a kicsikkel a házban, így sürgős megoldást kell találniuk. Saci újra visszatér a faluba, és végre-valahára közelebb kerülnek egymáshoz Lacival. Baki rájön Szifon titkára.

Az RTL Klub nemrég két kedvcsinálót is közzétett a 6. részhez, melyek közül az egyikben egy mellvillantás is jól kiszúrható a háttérben. Miután megnéztük az előzetest, csak egyetlen kérdés merült fel bennünk:

Mégis mire készül Saci egy szál melltartóban?

Borítókép: RTL Klub