Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Lengyel Tamás miatt leállt A mi kis falunk forgatása

Lengyel Tamás miatt leállt A mi kis falunk forgatása

Zene, Film & Kultúra

Lengyel Tamás miatt leállt A mi kis falunk forgatása

Zene, Film & Kultúra

Promotions 16:46

A stábnak le kellett állnia.

Hamarosan szünetre vonul A mi kis falunk 6. évada. Október 2-án, szombaton a 6. epizód után néhány hónapra búcsút kell intenünk Pajkaszegnek, és október 9-től az X-Faktor jubileumi 10. évadának adásait láthatjuk helyette.

Az RTL Klub az e heti részhez is közzétett egy fergeteges bakiparádét, ami leginkább Gyuri karakterére épül.

Az alábbi videóban három jelenet felvételébe pillanthatunk bele, amelyek nem sikerültek. Míg az első kettő esetében Lengyel Tamás bakija miatt kellett leállnia a stábnak, addig a harmadiknál egy másik színész hibázott.

Borítókép: RTL Klub