Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Hogy lehetséges ez? Lengyel Tamás szülési fájdalmaktól szenved

Hogy lehetséges ez? Lengyel Tamás szülési fájdalmaktól szenved

Zene, Film & Kultúra

Hogy lehetséges ez? Lengyel Tamás szülési fájdalmaktól szenved

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 12:12

Egyszerre sírtak és nevettek A mi kis falunk rajongói, mikor meglátták ezt.

Szombaton véget ért A mi kis falunk 5. évada. De a sorozat rajongói nem maradnak Pajkaszeg nélkül a nyári hónapokban sem, hiszen június 14-e, hétfőtől az RTL Klub újra műsorra tűzi a 2. évad epizódjait, amit minden hétköznap este a Fókusz után láthatunk.

Közben javában forog A mi kis falunk 6. évada is, így mire kifut az ismétlés, addigra talán már az új szezon első epizódjai is elkészülnek.

Az 5. évad egy igen izgalmas epizóddal ért véget, amiben Gyuri és Erika gyermekei az esküvőjük alatt születtek meg. Persze egyáltalán nem volt egyszerű ezt a jelenetet felvenni, hiszen a Gyurit alakító Lengyel Tamás nem könnyítette meg színésztársai és a stáb dolgát.

Az RTL Klub közzétette az 5. évad 18. részéhez készült bakiparádét, amin a rajongók egyszerre nevettek és sírtak, hiszen tudják, hogy most egy jó darabig nem kapnak újabb bakivideókat, és új epizódokat sem.

Borítókép: RTL Klub