promotions.hu
Sötét mód
Keresés
Menü megnyitás
Óriási hír jött A mi kis falunkról, több százezer rajongónak leesett az álla
Zene, Film & Kultúra
Kategória fejléc
Megosztás
Másolás

Az RTL Klub olyan hírt közölt A mi kis falunkról, amire senki sem számított.

Beleléptünk a júniusba, elkezdődött a naptári nyár, és a televíziós csatornák is lassan átváltanak a nyári műsorrendre. Ez azt jelenti, hogy a következő hónapokban korábbi műsorok és sorozatok ismétléseit és filmeket nézhetünk.

Ez az RTL Klubon sem lesz másképp. Hamarosan véget ér A Konyhafőnök jelenleg futó évada, és most kiderült, mit nézhetünk helyette.

A csatorna újra elkezdi sugározni A mi kis falunk ismétléseit, június 14-től a 2. évad elejétől nézhetjük újra a széria korábbi epizódjait. A mi kis falunk ismétléseit minden hétfőtől péntekig 19:55-től, közvetlenül a Fókusz után lesznek láthatók.

Hogy a sorozat jelenleg is futó 5. évada meddig tart még, azt egyelőre nem tudni. Ezen a szombat már az évad 17. részét láthatjuk. Az aktuális részben a falu őrületes rekordkísérletre készül, a polgármester veszélyhelyzetet jelent be, és Gyuri és Erika kapcsolata is komoly válságba kerül.

Az 5. évad 16. epizódhoz tartozó bakiparádét az alábbi cikkben nézhetitek meg.

Borítókép:  RTL Klub
Hasonló tartalmak
Galéria - Van képünk hozzá
Színes
Tech & Tudomány
Helyi Hírek
Időjárás