Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Óriási hír jött A mi kis falunkról, több százezer rajongónak leesett az álla

Óriási hír jött A mi kis falunkról, több százezer rajongónak leesett az álla

Zene, Film & Kultúra

Óriási hír jött A mi kis falunkról, több százezer rajongónak leesett az álla

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 09:39

Az RTL Klub olyan hírt közölt A mi kis falunkról, amire senki sem számított.

Beleléptünk a júniusba, elkezdődött a naptári nyár, és a televíziós csatornák is lassan átváltanak a nyári műsorrendre. Ez azt jelenti, hogy a következő hónapokban korábbi műsorok és sorozatok ismétléseit és filmeket nézhetünk.

Ez az RTL Klubon sem lesz másképp. Hamarosan véget ér A Konyhafőnök jelenleg futó évada, és most kiderült, mit nézhetünk helyette.

A csatorna újra elkezdi sugározni A mi kis falunk ismétléseit, június 14-től a 2. évad elejétől nézhetjük újra a széria korábbi epizódjait. A mi kis falunk ismétléseit minden hétfőtől péntekig 19:55-től, közvetlenül a Fókusz után lesznek láthatók.

Hogy a sorozat jelenleg is futó 5. évada meddig tart még, azt egyelőre nem tudni. Ezen a szombat már az évad 17. részét láthatjuk. Az aktuális részben a falu őrületes rekordkísérletre készül, a polgármester veszélyhelyzetet jelent be, és Gyuri és Erika kapcsolata is komoly válságba kerül.

Az 5. évad 16. epizódhoz tartozó bakiparádét az alábbi cikkben nézhetitek meg.

Borítókép: RTL Klub