Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Lehetetlen küldetés: végig tudod nézni nevetés nélkül ezt a videót?

Lehetetlen küldetés: végig tudod nézni nevetés nélkül ezt a videót?

Zene, Film & Kultúra

Lehetetlen küldetés: végig tudod nézni nevetés nélkül ezt a videót?

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 12:52

A mi kis falunk új bakiparádéját senki sem bírja ki nevetés nélkül.

Megérkezett A mi kis falunk 5. évadának 16. részéhez készített bakiparádé, ami akár egy lehetetlen küldetés része is lehetne, hiszen komoly kihívást jelent bárki számára, hogy ne nevesse el magát rajta.

Nyugodtan tegyetek ti is egy próbát, hátha nektek sikerül!

Az ország kedvenc sorozatának új epizódját ezen a hétvégén láthatjuk majd az RTL Klubon. Az aktuális részben a falu őrületes rekordkísérletre készül, a polgármester veszélyhelyzetet jelent be, és Gyuri és Erika kapcsolata is komoly válságba kerül.

Borítókép: RTL Klub