Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

„Te nem vagy normális” - könnyfakasztó bakik érkeztek A mi kis falunkhoz

„Te nem vagy normális” - könnyfakasztó bakik érkeztek A mi kis falunkhoz

Zene, Film & Kultúra

„Te nem vagy normális” - könnyfakasztó bakik érkeztek A mi kis falunkhoz

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 14:14

A mi kis falunk 5. évad 13. részéhez készült bakiparádé röhögőgörcsöt fog okozni annál, aki megnézi.

Az a fránya szöveg, ha az nem lenne, akkor ilyen zseniális bakik és rögtönzött hülyeségek sem születnének egy forgatáson. A mi kis falunk forgatásán pedig folyamatosan történik valami, ami miatt a színészek elnevetik magukat.

Az 5. évad 13. részéhez készült bakiparádéban minden van, amit csak el tudunk képzelni, garantáltan röhögőgörcsöt kap, aki megnézni; de az sem kizárt, hogy a nevetéstől néhány könny is kicsordul majd.

Még mielőtt rátérnénk a videóra, nézzük meg, mi várható a következő epizódban:

Baki különleges képességeket vél felfedezni magában, melyre vonatkozóan egyre több visszaigazolást is kap. Az átutazó idegen felbolygatja a falusiak életét és a Pap érzelmeit is. Laci szerelmi élete is fellángolni látszik, a kérdés csak az: ki legyen a nagy Ő?

Borítókép: RTL Klub